دبل در آقای گلی، هدف ویژه علیپور

دبل در آقای گلی، هدف ویژه علیپور

خبرگزاری فوتبالی- مهاجم پرسپولیسی ها در کنار سایر مدعیان آقای گلی این شانس را دارد که کفش طلای لیگ را به دست بیارد.

به گزارش فوتبالی- علی علیپور با گلی که مقابل نساجی به ثمر رساند در کنار هم تیمی‌اش ترابی و قایدی ده گله شد و در فاصله اختلاف دو گل با آقای گل لیگ قرار گرفت تا امیدهایش برای کسب عنوان آقای گلی خیلی زیاد شود.

علیپور که ابتدای فصل در صحبت هایش می گفت دنبال آقای گلی نیست در جدید ترین مصاحبه خود اعلام کرده حالا که قهرمانی تیم مسجل شده برای کسب عنوان آقای گلی لیگ تلاش می‌کنم. علیپور برای کسب مجدد کفش طلا باید در بازی بعدی مقابل ذوب آهن گلزنی کند. کاری که دو فصل قبل انجام داد و موفق شد نوزدهمین گل فصل خود را به ذوب آهن زد. این هفته و در روزی که قرار است جشن قهرمانی پرسپولیس برگزار شود مهاجم شماره 70 پرسپولیس فرصت گلزنی دوباره به سبزپوشان اصفهانی را دارد.

علیپور در چند فصل اخیر همواره عملکرد خوبی مقابل ذوب آهن، سایپا داشته و در نیم فصل اول هم برابرگل گهر موفق به گلزنی شد، اما در نیم فصل دوم و با توجه به شرایط این تیم ها که جزء کاندیدهای سقوط به دسته یک هستند کار سختی را پیش رو خواهد داشت.

مهاجم سرخپوشان پایتخت، برابر نساجی هم عملکرد خوبی در زمین داشت، یک گل از روی نقطه پنالتی زد و یک شوت خطرناک که با بدشانسی گل نشد اما نکته مهم این است که آقای گل پرسپولیسی ها روی موقعیت های تک به تک باید عملکرد بهتری داشته باشد.

علیپور پس از شروع مجدد لیگ که به علت کرونا متوقف شده بود عملکرد مطلوبی داشته و با سه گل در شش بازی خود را به جمع بهترین گلزنان لیگ برتر اضافه کرده، حالا در رتبه سوم جدول گلزنان لیگ برتر در کنار مهدی ترابی قرار دارد و امیدوار است در سه هفته آینده، با عبور از دیاباته، آل کثیر و مغانلو به کفش طلای لیگ نوزدهم دست پیدا کند.

7655

221 نظر