درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران/ جهانبخش: میخواهم بازی کنم

درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران/ جهانبخش: میخواهم بازی کنم

خبرگزاری فوتبالی- باشگاه گالاتاسرای ترکیه با هدایت فاتح تریم خواهان جذب علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون شده اما این بازیکن به هلندی‌ها چراغ سبز نشان داده است و احتمالا فصل بعد در هلند توپ می زند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، فصل ۲۰۱۹ - ۲۰۲۰ برای علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به خوبی پیش نرفت. این بازیکن که دومین فصل حضورش در برایتون انگلیس را تجربه می کرد، در اغلب مسابقات حتی در لیست ۱۸ نفره بازیکنان تیم برایتون قرار نداشت. این در حالی بود که جهانبخش به گفته مسئولان باشگاه و حتی سرمربی برایتون عملکرد بسیار خوبی در تمرینات داشت و حتی در مسابقاتی که فرصت حضور در زمین پیدا کرد از جمله دیدار با چلسی، شگفتی ساز شد.

«گراهام پاتر» سرمربی برایتون در یکی از آخرین مصاحبه های خود اعلام کرد که جهانبخش مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر بازی کند و به همین خاطر از نیمکت نشینی در برایتون احساس ناامیدی می کند. 

این اتفاقات باعث شده تا از همین حالا گمانه زنی ها برای سرنوشت علیرضا جهانبخش بالا بگیرد. در روزهای گذشته رسانه های هلند گزارش دادند باشگاه های آیندهون و آژاکس خواهان به خدمت گرفتن جهانبخش هستند؛ بازیکنی که در تیم آلمار هلند خوش درخشیده و حتی عنوان آقای گلی این کشور را کسب کرده بود.

روز گذشته هم چند رسانه ترکیه خبر دادند باشگاه فنرباغچه جهانبخش را برای تقویت خط حمله خود برای فصل بعد زیر نظر دارد.

از سوی دیگر امروز سایت «فوتو اسپور» ترکیه مدعی شد «فاتح تریم» سرمربی سرشناس تیم فوتبال گالاتاسرای از مسئولان این باشگاه درخواست کرده زمینه جذب جهانبخش را فراهم کنند.


عکس


گالاتاسرای قبلا تجربه جذب بازیکن از برایتون انگیس را داشت و «فلورین آندون» را به صورت قرضی از این تیم انگلیسی به خدمت گرفته بود با این حال مصدومیت فلورین باعث شد تا فاتح تریم سراغ بازیکن ایرانی برایتون برود.

فوتو اسپور اعلام کرد زمانی که برایتون تاکید کرده قصد قرض دادن جهانبخش را ندارد و این بازیکن را به صورت قطعی به فروش می رساند، مذاکرات برای جذب او متوقف شده است.

فوتو اسپور در گزارش خود آورده است: «جهانبخش با مارک اوورماس (مدیر تیم فوتبال آژاکس) دیدار داشته و برای بازگشت به هلند چراغ سبز نشان داده است.»

این سایت ترکیه ای در ادامه اظهارات علیرضا جهانبخش را ذکر کرده است: «حضور در لیگ برتر انگلیس احساس بسیار خوبی است اما من می خواهم همیشه بازی کنم. از مارک بابت دعوتم به هلند تشکر می کنم.»

با این حال باشگاه برایتون اعلام کرد که هنوز هیچ توافقی با تیم آژاکس برای انتقال جهانبخش صورت نگرفته است. گزارش شده است که برایتون مبلغ ۱۲ میلیون یورو برای فروش جهانبخش تعیین کرده است.


6641

119 نظر