ایبیزا، مقصد این روزهای ستارگان لیگ انگلیس برای خوشگذرانی

ایبیزا، مقصد این روزهای ستارگان لیگ انگلیس برای خوشگذرانی

خبرگزاری فوتبالی - بحران کرونا تاثیر منفی روی زندگی افراد مختلف داشته است. موج دوم کرونا باعث شده تا خیلی از مردم زندگی عادی نداشته باشند اما به نظر می رسد که برخی ستارگان لیگ انگلیس چنین نظری ندارند. دیلی میل گزارش داده است که برخی بازیکنان لیگ انگلیس این روزها برای سپری کردن تعطیلاتشان به منطقه تفریحی ایبیزا در اسپانیا سفر کرده اند.

به گزارش فوتبالی، دیلی میل گزارش داده است که این روزها دله الی از تاتنهام، جیمز مدیسون از لستر و جک گریلیش کاپیتان استون ویلا با هم به تعطیلات رفته اند و بدون رعایت فاصله گذرای اجتماعی با هم در ساحل جشن گرفته اند. البته گریلیش در ماه مارس نیز برای حضور در یک جشن، قوانین قرنطینه را شکسته بود و با خودروی لند روور خود نیز با چند خودروی دیگر تصادف کرده بود. گریلیش هر چند که عذرخواهی کرد اما از جانب باشگاه استون ویلا 165 هزار یورو جریمه شد که این جریمه صرف امور خیریه شد.

حالا اسکیل لاوتزی ستاره سابق پی اس جی تصویری در صفحه اینستاگرام خود در یک قایق تفریحی در ابیزا منتشر کرده است که اریک دایر، اریک لاملا و جیووانی لوسلسو از تاتنهام نیز در کنارش هستند. از سویی ماکسی پریرا بازیکن واتفورد هم به چشم می خورد. البته همه این بازیکنان بر اساس قوانین دولت انگلیس باید در بازگشت به انگلیس به مدت چهارده روز در قرنطینه خانگی باشند.

4125

79 نظر