نساجی یک- پرسپولیس یک| تساوی پساکرونایی پرسپولیس/ فکری نوار بردهای قرمزها را پاره کرد

نساجی یک- پرسپولیس یک| تساوی پساکرونایی پرسپولیس/ فکری نوار بردهای قرمزها را پاره کرد

خبرگزاری فوتبالی- در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر، نساجی میزبان پرسپولیس بود.

به گزارش فوتبالی، در اولین بازی از روز دوم مسابقات، شاگردان فکری و گل محمدی به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم ئر پایان نود دقیقه، با تساوی یک یک خاتمه یافت

*شنبه 11 مرداد 1399

نساجی مازندران – پرسپولیس  ساعت 19:30

داور: حمید حاج ملک 

کمک ها: یعقوب سخندان – عباس پورحیدری

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیقی، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسین ماهینی، مجتبی ممشلی، محمدعرفان معصومی، علی‌اصغر (نوید) عاشوری، فرزاد (حسین) زامهران، سیدمحمد میری(63 - رحمان جعفری)، روح‌الله باقری(85 - حسین کیانی)، محمدمهدی نظری(67 - حسین باباگلی)ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شيری، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه(87 - سیامک نعمتی)، بشار رسن، علی عليپور و مهدی عبدی(60 - امیر روستایی)


گل ها: 

نساجی 1 - پرسپولیس 0 (روح الله باقری- دقیقه 5): روح الله باقری مهاجم تیم نساجی پس از کنترل توپ پشت محوطه جریمه با شوتی استثنایی دروازه بوژیدار رادوشوویچ را باز کرد.

نساجی 1 - پرسپولیس 1 (علی علیپور - دقیقه 19): پاس بشار رسن به علی علیپور رسید و او در محوطه جریمه پس از دریبل علیرضا حقیقی موفق شد پنالتی بگیرد. پشت ضربه پنالتی هم خودش ایستاد و به زیبایی دروازه نساجی را گشود تا بازی به تساوی کشیده شود.


کارت زرد: مجتبی بیژن(دقیقه 39) از نساجی

دقایق حساس:

دقیقه 2: حرکت یک دوی زامهران و باقری با شوت زامهران همراه شد اما این ضربه به بیرون رفت.
دقیقه 42: ارسال از سمت چپ را شجاع خلیل زاده قصد داشت درون محوطه جریمه با ضربه سر وارد دروازه نساجی کند که خطای او از سوی حاج ملک بر روی حقیقی اعلام شد.
دقیقه 48: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس با فرار فوق العاده علیپور پشت مدافعان حریف همراه شد و این مهاجم نیز با ضربه‌ای سرضرب قصد گشودن دروازه حریف را داشت که توپش با اختلاف کمی راهی اوت شد. کمک داور دوم اما این حرکت را در ادامه آفساید اعلام کرد.
دقیقه 56: ارسال کرنر از سوی امید عالیشاه با پرش بلند کنعانی زادگان و ضربه سر این بازیکن با فاصله کمی از بالای دروازه نساجی بیرون رفت.
دقیقه 68: رحمان جعفری در اولین موقعیتی که بعد از ورود به زمین داشت، روی ارسال از سمت راست، بالاتر از مدافعان پرسپولیس ضربه سرش را زد که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.
دقیقه 70: اینبار ارسال از سمت راست، اینبار با ضربه سر شجاع خلیل زاده همراه شد که توپ این مدافع پیش تاخته هم با اختلاف کمی راهی اوت شد.
دقیقه 78: حرکت روستایی از سمت راست و ضربه او از زاویه تقریبا بسته توسط علیرضا حقیقی برگشت داده شد. در برگشت نیز این روستایی بود که اینبار قصد داشت روی ارسال خود عالیشاه را صاحب موقعیت کند که ضربه کاپیتان پرسپولیس با برخورد به مدافع نساجی راهی به دروازه نیافت.

4731

187 نظر