ابراهیمی: وقتی داماش فینالیست جام حذفی شده است پس ما هم می‌توانیم قهرمان شویم

ابراهیمی: وقتی داماش فینالیست جام حذفی شده است پس ما هم می‌توانیم قهرمان شویم

خبرگزاری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی است تیمش توانایی راهیابی به دیدار نهایی جام حذفی و دستیابی به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حسین ابراهیمی درباره تساوی تیمش برابر ذوب‌آهن در اصفهان گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، ولی در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل تساوی را دریافت کردیم. باید بگویم ذوب‌آهن با اینکه در پایین جدول قرار دارد، ولی تیم کوچکی نیست و ما مقابل این تیم کار سختی داشتیم.
هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه خاطر نشان کرد: فرق ما با تیم‌های بالای جدول این است که آنها از گل‌شان به بهترین شکل محافظت می‌کنند و این به خاطر داشتن تجربه بالاست. با این حال در دیدار مقابل ذوب‌آهن نتیجه بدی نگرفتیم و تلاش بازیکنان هم قابل تقدیر است.

وی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند و با اعتراض ذوب‌آهنی‌ها همراه شد، تأکید کرد: من قبلاً در بازی با فولاد یک گل سالم زده بودم که کمک داور آن را مردود اعلام کرد، ولی خوشبختانه این اتفاق برابر ذوب‌آهن رخ نداد. در آن صحنه فرشاد محمدی‌مهر آفساید را پر کرده بود و حتی به بازیکنان ما هم گفت که آفساید را پر کرده بود. تیم داوری هم تصویر آن گل را در بین دو نیمه دیده بود و گفتند گلی که زدم کاملاً درست بود. من این گل را به همسرم تقدیم می‌کنم که امسال واقعاً سختی کشید. من نتوانستم خانواده‌ام را به مسجدسلیمان بیاورم و حتی شرایط گاهی اوقات طوری می‌شود که در ماه فقط یک بار می‌توانم همسر و فرزندم را ببینم.

ابراهیمی درباره بازی‌های باقیمانده تیمش تا پایان فصل تصریح کرد: ما می‌خواهیم به خاطر خودمان و مردم مسجدسلیمان نتایج خوبی بگیریم و فصل را به خوبی به پایان برسانیم. در جام حذفی هم به نیمه نهایی رفته‌ایم و هدفی جز قهرمانی نداریم. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و توپ هم گرد است. وقتی تیم دسته دومی داماش فینالیست جام حذفی شد پس ما هم می‌توانیم به فینال برویم و حتی قهرمان شویم.

6641