درباره پیشنهاد یونانی به حاج‌صفی؛ 3 برابر کمتر از دریافتی احسان از تراکتور

درباره پیشنهاد یونانی به حاج‌صفی؛ 3 برابر کمتر از دریافتی احسان از تراکتور

خبرگزاری فوتبالی- آیا پیشنهاد یونانی احسان حاج‌صفی می‌تواند این بازیکن را به جدایی از تراکتور ترغیب کند؟

به گزارش فوتبالی، چند روزی می‌شود که شایعه بازگشت کاپیتان تراکتور به لیگ یونان سر زبان‌ها افتاده و از باشگاه آریس سالونیکی به عنوان مقصد این بازیکن نام برده شده است.

اگر چه مدیرعامل تراکتور شایعه جدایی حاج‌صفی را رد کرده و گفته این بازیکن یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد اما دقایقی قبل یک سایت یونانی مدعی شد که احسان با تیم جدیدش به توافق رسیده است.

نکته جالب درباره این ماجرا، گمانه‌زنی درباره رقم توافق حاج‌صفی با تیم جدیدش است. آنطور که صفحه توئیتر فرانسوی زبان FootIranien مدعی شده، باشگاه آریس حاضر است برای یک فصل 200 هزار یورو به حاج‌صفی پرداخت کند و قرار شده احسان برای گرفتن رضایتنامه‌اش از تراکتور، با مدیران باشگاهش به توافق برسد.

این خبر در شرایطی مطرح شده که گزارش دو روز قبل روزنامه خبرورزشی نشان می‌دهد دریافتی حاج‌صفی از تراکتور به مراتب بیشتر از رقمی است که باشگاه آریس به او پیشنهاد داده.

طبق این گزارش، حاج‌صفی مثل دژاگه و مسعود شجاعی، رقمی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار یورو برای یک فصل دریافت می‌کند که به ۲۰ میلیارد تومان نزدیک می‌شود.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، احسان برای جدایی از تراکتور انگیزه مالی نخواهد داشت و باید دید این بار هم مثل دفعه گذشته خبر توافق حاج‌صفی با تیم یونانی توسط مدیران تراکتور تکذیب خواهد شد یا نه.


1984

174 نظر