ممشلی: حیف که کامبک مقابل فولاد در حضور هواداران نساجی رقم نخورد

ممشلی: حیف که کامبک مقابل فولاد در حضور هواداران نساجی رقم نخورد

خبرگزاری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: مقابل فولاد یک شب به‌یادماندنی را رقم زدیم و حیف که هواداران در ورزشگاه حضور نداشتند.

به گزازش فوتبالی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجتبی ممشلی در خصوص بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داشتیم و روی دو غافلگیری دو گل خوردیم و کار برای‌مان سخت شد. خدا را شکر که در این بازی یک کامبک فوق‌العاده داشتیم و سه امتیاز شیرین گرفتیم. خیلی وقت هم بود که در ورزشگاه خودمان پیروز نشده بودیم و این برد واقعاً به ما چسبید.


وی عنوان کرد: هر چند هواداران نساجی از ساختمان‌های اطراف ورزشگاه ما را حمایت می‌کردند، ولی واقعا جای هواداران در ورزشگاه خالی بود. مقابل فولاد یک شب به‌یادماندنی را رقم زدیم و حیف که هواداران در ورزشگاه حضور نداشتند تا این کامبک را از نزدیک ببیند. وقتی بازی 2 بر صفر باخته را با برد عوض می‌کنیم، این نشان می‌دهد که تیم ما شخصیت خوبی پیدا کرده است.


مدافع نساجی در خصوص گل سه امتیازی‌اش در این بازی گفت: خوشحالم که گل زدم، ولی برد تیم از هر چیزی مهمتر بود. این گل را به هواداران متعصب نساجی و همچنین روح مرحوم طالبیان عکاس قائمشهری تقدیم می‌کنم.


ممشلی درباره اعتراض کادر فنی فولاد به داوری این مسابقه خاطرنشان کرد: به عقیده من داوری مشکلی نداشت. عقیده فولادی‌ها تا زمانی‌که 2 بر صفر جلو بودند همه چیز خوب بود، ولی وقتی شکست خوردند همه چیز تغییر کرد. من معتقدم داوری مشکلی نداشت.

4731

84 نظر