کلوپ: مدتی به دفترم نمی‌روم، می‌خواهم با خانواده باشم

کلوپ: مدتی به دفترم نمی‌روم، می‌خواهم با خانواده باشم

خبرگزاری فوتبالی - یورگن کلوپ پس از پایان لیگ برتر انگلیس در این فصل که با قهرمانیِ زود هنگام تیمش همراه بود، می‌خواهد استراحت کند.

به گزارش فوتبالی، به نظر می‌رسد که سرمربی آلمانیِ لیورپول پس از پایان این فصل می‌خواهد مدتی را استراحت کند. فصل جدید لیگ برتر انگلیس در تاریخ 12 سپتامبر (22 شهریور) آغاز خواهد شد. لیورپول با هدایت کلوپ، پس از 30 سال قهرمان لیگ برتر انگلیس شد. یورگن کلوپ گفت:" من مدتی به دفترم نخواهم رفت، می‌خواهم وقتم را با خانواده‌ام سپری کنم. این تنها چیزی است که من نیاز دارم. دو هفته و چند روز. و پس از آن دوباره شروع خواهیم کرد. فصل بعد دشوار خواهد بود چرا که زمانِ استراحت و ریکاوری کمتر خواهد بود. ما از این زمان استفاده خواهیم کرد و دوباره باز می‌گردیم."

یورگن کلوپ درباره‌ی بازی تیمش، گفت:" پسر ها بازی فوق العاده‌ای انجام دادند. ما تغییراتی نسبت به بازی گذشته در ترکیب داشتیم که این اصلا کار راحتی نیست. ما واقعا در بازی تلاش کردیم و بهتر و بهتر شدیم. بازی را دوست داشتم. ما در طول این فصل وقتی که همه چیز کامل بود فقط بازی ها را نبردیم، بلکه در بازی های دشوارِ زیادی هم پیروز شدیم."

1470

33 نظر