الکساندر لاکازت: نیمکت‌نشینی مرا ناراحت می‌کند

الکساندر لاکازت: نیمکت‌نشینی مرا ناراحت می‌کند

خبرگزاری فوتبالی - الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی که از تابستان 2017 به آرسنال پیوسته، تاکنون در 125 بازی برای توپ‌چی ها 48 گل به ثمر رسانده است که فقط 12تای آن‌ها در فصل 2019/20 ثبت شده است.

به گزارش فوتبالی، لاکازت که دورانِ سختی را در آرسنال پشت سر گذاشت و در مقطعی به علت مصدومیت از ناحیه‌ی مچ پا دو ماه از میادین دور بود، امیدوار است تا دوباره فرمِ خوب خود را بدست بیاورد و در برنامه‌های میکل آرتتا جای بگیرد. مهاجم فرانسوی در 6 بازی اخیر آرسنال فقط در 3 بازی حضور داشته که آخرین حضورِ او مربوط به پیروزی دو بر یک آرسنال مقابل لیورپول است. لاکازت در گفتگو با کانال پلاس گفت :" مطمئنا خوب نیست که روی نیمکت باشم. در همان زمان در زندگی‌ام لحظات بسیار پیچیده و دشواری داشته‌ام، اما به خودم شک نمی‌کردم. مثل هر بازیکن دیگری که روی نیمکت است و می‌خواهد بازی کند."

مهاجم 29 ساله‌ی آرسنال در پاسخ به این سوال که آیا این فصل چالش برانگیز ترین فصلِ او بوده، گفت :" در آرسنال، بله. مصدومیت مرا از میادین دور کرد و روی من تاثیر گذاشت. بعد از آن من یک دوره‌ی بدون گل را پشت سر گذاشتم، بنابراین مطمئنا برای من آسان نبود، اما من از این فصل چیز های زیادی آموختم و این از نظر ذهنی آسان نبود. مشکلاتی که در این فصل داشتم، در آینده به خوبی به من کمک می‌کنند."

لاکازت درباره‌ی رابطه‌اش با انکتیا گفت :" رابطه‌ی بین من و او خوب است، مشکلی وجود ندارد. ما از یکدیگر حمایت می‌کنیم. می‌دانیم که همه می‌خواهند بازی کنند و این مربی است که تصمیم می‌گیرد اما بین من و او هیچ مشکلی وجود ندارد."

1470

82 نظر