فلاح‌زاده: سایپا ۲ سال دیگر مدعی قهرمانی خواهد بود

فلاح‌زاده: سایپا ۲ سال دیگر مدعی قهرمانی خواهد بود

خبرگزاری فوتبالی- دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا مدعی است این تیم با جوانانش دو سال دیگر مدعی قهرمانی لیگ برتر خواهد بود.

به گزارش فوتبالی به نقل از تسنیم، حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا درباره بازی تیمش برابر پیکان اظهار داشت: بازی با پیکان به خاطر شرایط جدول حساس شده بود. به همین خاطر بیشتر در میانه میدان در جریان بود و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌های دو تیم خلق نشد.

وی ادامه داد: ما بعد از سه بازی خوبی که مقابل مدعیان لیگ انجام دادیم به بازی پیکان رسیدیم. با توجه به اینکه ما قبل از تعطیلی لیگ دو شکست پشت سر هم داشتیم همه فکر می‌کردند که با سه باخت این بازی‌ها را پشت سر می‌گذاریم، ولی تیم ما برخلاف انتظار کارشناسان نتیجه گرفت. در همین چهار بازی گذشته ما در نیم‌فصل اول دو امتیاز کسب کرده بودیم، اما در بازی‌های برگشت چهار امتیاز کسب کردیم. این موضوع نشان می‌دهد که تیم ما پیشرفت داشته است.

فلاح‌زاده درباره بازی بعدی سایپا مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاهین تیم خوبی است و با توجه به شرایط هر دو تیم در جدول بازی سختی در بوشهر خواهیم داشت. این مسابقه کلیدی‌ترین بازی سایپا در طول فصل است و قطعاً با جوانان باانگیزه‌ای که داریم برای کسب سه امتیاز به مصاف شاهین خواهیم رقت.

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا در پایان در مورد عملکرد این تیم با سرمربیگری ابراهیم صادقی تصریح کرد: در ابتدای فصل مدیران باشگاه تیم جوانی را برای حضور در لیگ آماده کردند و با این چشم‌انداز حمایت خوبی از ابراهیم صادقی داشتند. قطعاً با ادامه این روند سایپا دو سال دیگر مدعی قهرمانی لیگ برتر خواهد بود.9697

38 نظر