توصیف جالب از گرت بیل: روی نیمکت می‌خندد و پول در می‌آورد!

توصیف جالب از گرت بیل: روی نیمکت می‌خندد و پول در می‌آورد!

خبرگزاری فوتبالی - ایبای یانوس یکی از مشهورترین یوتیوبر های اسپانیاست. ایبای به خاطر به اشتراک گذاشتن ویدیوهای گیم بازی کردن خود با هوادارانش در یوتیوب به شهرت رسیده و هواداران زیادی در اسپانیا دارد.

به گزارش فوتبالی، اخیرا و بعد از پیروزی رئال مادرید مقابل آلاوز، ایبای یانوس در صفحه توییتر خود پیامی در مورد گرت بیل بازیکن ولزی منتشر کرده که با بازتاب زیادی مواجه شده است. گرت بیل که پردرآمدترین بازیکن رئال مادرید است در بازی مقابل الاوز هم بازی نکرد. در زمانی که براهیم دیاز وارد زمین می شد، تصاویر تلویزیونی گرت بیل را نشان دادند که در حال خندیدن و خوش و بش کردن با یکی از هم تیمی هایش روی سکوهاست. ایبای در صفحه توئیترش نوشت:" این آدم در حالی قهرمان لالیگا خواهد شد که درآمد قابل توجهی دارد و از فوریه (بهمن) تقریبا بازی نکرده در حالی که روی نیمکت می خندد. آیا او اسطوره شماست؟ جواب بدهید."

ایبای البته در اوایل بازی رئال مادرید و آلاوز و پس از گلزنی بنزما از روی نقطه پنالتی پس از ارتکاب پنالتی ژیمو روی فرلاند مندی مدافع چپ فرانسوی این توئیت را منتشر کرده بود:"به خانه رسیدم، تلویزیون را روشن کردم، رئال مادرید با نتیجه یک بر صفر با گل پنالتی پیش است، همه چیز منظم است، دوستت دارم زیدان کچل!"


213 نظر