رسانه بلژیکی: رضایی با کلوب بروژ به پایان خط رسیده است

رسانه بلژیکی: رضایی با کلوب بروژ به پایان خط رسیده است

خبرگزاری فوتبالی- یک روزنامه بلژیکی نوشت، مهاجم ایرانی تیم فوتبال کلوب بروژ، تقریباً به انتهای راه با این تیم رسیده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سایت «فوتبال نیوز» بلژیک با انتشار گزارشی با اشاره به جدایی سه مهاجم تیم فوتبال کلوب بروژ، به نقل از روزنامه Het Laatste Nieuws نوشت، کاوه رضایی در "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده است.


این سایت با اشاره به جدایی "امانوئل دنیس" مهاجم گلزن نیجریه‌ای کلوب بروژ و"کرپین دیاتا" دیگر مهره هجومی این تیم، نوشت: چند بازیکن دیگر نیز وجود دارند که نام آن‌ها دیگر در برنامه‌های "فلیپ کلمنت" سرمربی کلوب نیست. کاوه رضایی یکی از این بازیکنان است.


روزنامه "هت لاسته نیوز" در مورد کاوه نوشت، رضایی تقریباً به پایان داستان نزدیک شده است. اگرچه این بازیکن ایرانی هنوز با این تیم تمرین می‌کند، اما به نظر می‌رسد که او منتظر انتقال است.


پیش تر اعلام شد که شارلوا می‌خواهد کاوه رضایی را برای مدت طولانی در اختیار داشته است، اما هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است.


علاوه بر رضایی، "لوئیس اوپندا" مهاجم سوم کلوب نیز ممکن است این تیم را ترک کند.


تیم فوتبال کلوب بروژ امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برگزار می‌کند. این تیم که چند روز گذشته برابر "لئوون" به پیروزی ۴ بر ۱ دست یافت، امروز در برابر "بیئرشات" یکی دیگر از کاندیدا‌های صعود به لیگ برتر بلژیک قرار خواهد گرفت. این بازی فرصت مناسبی برای بازیکنان است که با نگاهی به فصل نقل و انتقالات، توانایی خود را به نمایش بگذارند.


سایت فوتبال نیوز در پایان این گزارش طی یک نظرسنجی از کاربران خود پرسیده است "اگر کلوب بخواهد از بین کاوه رضایی و اوپندا فقط یک بازیکن را نگه دارد، کدام بازیکن را ترجیح می‌دهید؟"


۶۶ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی "اوپندا" را انتخاب کرده اند و فقط ۳۴ درصد آن‌ها با ماندن کاوه رضایی موافق هستند.

7413

48 نظر