وزیر ورزش در نوبت حضور در صحن علنی مجلس

وزیر ورزش در نوبت حضور در صحن علنی مجلس

خبرگزاری فوتبالی- مسعود سلطانی‌فر به زودی به مجلس شورای اسلامی می‌‎رود تا گزارشی از عملکرد و برنامه‌های خود در وزارت ورزش ارائه دهد.

به گزارش فوتبالی، بررسی عملکرد وزرا برنامه ای است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی از چند سال پیش و بر اساس آئین نامه داخلی خود به آن می پردازند.

بر این اساس وزرای کابینه دولت به ترتیب در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر می شوند تا ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در وزارتخانه مربوطه، برنامه های پیش رو را هم تشریح کنند.

مجلس یازدهم از چند هفته پیش احضار وزرا را در دستور کار قرار داده  و به صورت هفتگی آن را دنبال می کند.

هنوز مسعود سلطانی فر به حضور در مجلس احضار نشده اما با توجه به تعداد اندک باقی مانده از وزرایی که هنوز به مجلس نرفته اند، پیش بینی می شود این اتفاق هفته آینده رخ داد.

تا به امروز ۱۳ نفر از وزرا و سرپرستان در وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، نفت، اقتصاد، راه و شهرسازی و همچنین وزرای کشور، نیرو، خارجه و دفاع به نمایندگان مجلس از عملکرد و برنامه های خود گزارش داده اند.

از بین وزرای دولت فقط غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هنوز به مجلس نرفته اند.

برنامه مجلس شورای اسلامی برای هفته آینده هنوز اعلام نشده است اما بعید نیست با توچه به پیگیری نمایندگان در بررسی عملکرد وزارتخانه های مختلف، بخشی از برنامه های هفته آینده مجلس هم به این موضوع اختصاص یابد که در این صورت باید منتظر احضار مسعود سلطلانی فر به مجلس هم بود.

به گزارش فوتبالی، مسعود سلطانی فر ششمین فردی است که مدیرت ساختمان وزارت ورزش و جوانان در خیابان سئول را عهده دار شد. وی که تنها وزیر دو دوره ای ورزش به حساب می آید از ۱۱ آبان ۹۵ تا به امروز (دولت یازدهم و دوازدهم) عهده دار این مسئولیت است.

7655

68 نظر