کوتینیو برای سومین بار پدر می‌شود؛ ژوزه در راه است!

کوتینیو برای سومین بار پدر می‌شود؛ ژوزه در راه است!

خبرگزاری فوتبالی - فیلیپه کوتینیو هافبک برزیلی بارسلونا که فصل گذشته را به صورت قرضی در بایرن مونیخ سپری کرد با یک خبر خوش در زندگی شخصی خود مواجه شده است و به همراه همسرش منتظر تولد فرزند سومش هستند.

به گزارش فوتبالی، کوتینیو و همسرش در شبکه های اجتماعی اعلام کردند که منتظر تولد فرزند سومشان هستند. ستاره تیم ملی برزیل در پیامی نوشته است :" تبریک. عجب سورپرایز فوق العاده ای. حالا خانواده ما پنج نفره خواهد شد. "

آینی، همسر کوتینیو نیز در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که فرزند سومش در راه است و نوشت:" چه بگویم... چهار سال پیش ماریا به دنیا آمد و دو سال پیش نوبت اسمرالدا بود. حالا یک سورپرایز داریم. عجب سورپرایز بی نظیری. هدیه ای که خداوند به ما خواهد داد. پسر ما، ژوزه ما در راه است."

بدین ترتیب کوتینیو و همسرش آینی پس از دو دختر حالا صاحب اولین پسرشان خواهند شد. آنها همچنین نام "ژوزه" را برای  پسر خود انتخاب کرده اند که در ماه های آینده پا به دنیا خواهد گذاشت و تعداد اعضای خانواده کوتینیو به عدد پنج خواهد رسید.

کوتینیو نمی داند که فصل بعد هنوز بخشی از بارسلونا خواهد بود یا نه. در حال حاضر اخباری در مورد حضورش در اینتر به عنوان بخشی از انتقال لوتارو مارتینز مطرح شده است.

283 نظر