کریستیانو رونالدو: به این گل نیاز داشتم؛ حالا اعتماد به نفس دارم

کریستیانو رونالدو: به این گل نیاز داشتم؛ حالا اعتماد به نفس دارم

خبرگزاری فوتبالی – رونالدو اعلام کرده گل کردن ضربه ایستگاهی مقابل تورینو به او اعتماد به نفس بخشیده است.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته دربی دلا موله بین دو تیم شهر تورین یعنی یونوتوس و تورینو برگزار شد. این دیدار با پیروزی ۴-۲ یوونتوسی‌ها به پایان رسید اما نکته مهم بازی گل شدن ضربه ایستگاهی رونالدو بود که توانست یک رکورد منفی را از کارنامه این بازیکن پاک کند.

رونالدو در ۴۳ بازی گذشته در تمام رقابت‌ها (که شامل دو فصل می‌شود) تنوانسته بود یک ضربه ایستگاهی را به گل تبدیل کند و تمام ضربات او یا به بیرون از دروازه‌ می‌رفت یا به دیوار دفاعی برخورد می‌کرد یا توسط دروازه‌بان مهار می‌شود اما او توانست گل سوم یوونتوس را زمانی که آن‌ها ۲-۱ پیش بودند از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر برساند و خیال ساری و هم‌تیمی‌هایش را راحت کند.

شماره ۷ تیم یوونتوس پس از بازی به اسکای اسپورت گفت: واقعا به چنین ضربه‌ ایستگاهی و گل کردن آن نیاز داشتم تا اعتماد به نفس پیدا کنم. می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم اما به سختی تمرین کرده بودیم. توانستیم برنده شویم و با این برد فشار را روی دوش لاتزیو بیندازیم. ما به هدف امروزمان رسیدیم.

کریستیانو درباره محرومیت دی‌لیخت و دیبالا مقابل میلان (بازی هفته بعد یووتوس) گفت: اهمیتی ندارد که چه کسی گل را به ثمر می‌رساند. تا زمانی که برنده می‌شویم این مسئله مهم نیست. همه ما در شرایط خوبی به سر می‌بریم و می‌خواهیم مقابل میلان هم برنده باشیم که البته بازی سختی در پیش داریم.

1101

582 نظر