تیم فوتبال شاهین به دنبال سرمربی جدید/ شکایت بوشهری‌ها از «میشو»

تیم فوتبال شاهین به دنبال سرمربی جدید/ شکایت بوشهری‌ها از «میشو»

خبرگزاری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه این باشگاه دنبال انتخاب سرمربی جدیدی است، گفت: در حال نگارش لایحه‌ای علیه «میشو کریستوویچ» سرمربی سابق خود هستیم.

به گزارش فوتبالی، سعید مسیگر در گفتگویی، درباره قطعی بودن عدم بازگشت میشو کریستوویچ به تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: آقای میشو روز گذشته رسماً اعلام کرد که دیگر به ایران نمی آید. از همان دیروز برای انتخاب سرمربی دست به کار شده ایم و گزینه هایی را زیر نظر داریم.

وی افزود: از وکیل باشگاه خواستیم تا لایحه ای را علیه میشو بنویسد تا به سازمان لیگ و کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنیم. باشگاه هم حق و حقوقی دارد و پیگیر حقمان هستیم. میشو ما را تنها گذاشت و کارمان را سخت کرد در حالی که تیم شاهین با این مربی نتایج خیلی خوبی گرفته بود.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر یادآور شد: به آقای میشو ۸۰ درصد از قراردادش را پرداخت کرده بودیم و ایشان به ما بدهکار است. «شپاروویچ» دستیار میشو هم اعلام کرده که چون با این مربی به شاهین آمده است، بدون او به تیم بر نمی گردد. میشو با «میودراگ رادولوویچ» سرمربی ذوب آهن هم ولایتی است و نیامدن رادو هم مزید علت شد که میشو بیشتر از بازگشت به ایران بترسد.

مسیگر درباره دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس با اختلاف اولین تیم لیگ است ولی ما هم نشان دادیم که تیم آماده ای داریم. در بازی با نفت مسجد سلیمان کیفیت بازیکنان شاهین مشخص بود و ۹۰ دقیقه بر بازی حاکم بودیم. یکسری برنامه ها برای بازی با پرسپولیس مدنظر داریم و باید ببینیم چه می شود.

7655

15 نظر