محمد نادری بر سر دو راهی بلژیک یا ایران

محمد نادری بر سر دو راهی بلژیک یا ایران

خبرگزاری فوتبالی- باشگاه کورتریک بلژیک اصرار دارد محمد نادری باید به این تیم بازگردد، این در حالی است که او می‌خواهد در پرسپولیس بماند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، محمد نادری که چند روزی با مصدومیت از ناحیه پا (کشیدگی عضلات)، دست و پنجه نرم می‌کرد، بالاخره پنجشنبه گذشته در تمرینات پرسپولیس پا به توپ شد، اما حضورش در ترکیب پرسپولیس با پیکان قطعی نشده بود. او اما بالاخره به این دیدار رسید و نه تنها نمایش خوبی داشت بلکه پاس گل دوم پرسپولیس را هم به مهدی عبدی داد تا تاثیرگذاری خود را ثابت کند.

در سوی دیگر این روز‌ها نادری مترصد فرصتی است که به بلژیک سفر کند تا تکلیف خود را با باشگاه کورتریک این کشور مشخص کند. این باشگاه اصرار دارد که او باید به این تیم بازگردد و تست پزشکی بدهد. او در حال حاضر، چون یک مصدومیت جزیی دارد، ترجیح می‌دهد در مقطع زمانی کنونی در این تست شرکت نکند. هر چند ترجیح نادری هم این است که در پرسپولیس بماند و نمی‌خواهد بعد از پایان فصل جاری به کورتریک بازگردد.

به هر شکل باید منتظر ماند و دید که تکلیف نادری که یکی از بهترین‌های لیگ امسال در ترکیب پرسپولیس بوده چه خواهد شد و در نهایت وی کدام مسیر را برای آینده فوتبالی خود انتخاب خواهد کرد. 

7413

92 نظر