رسمی؛ روبن یک سال پس از خداحافظی از فوتبال دوباره برگشت

رسمی؛ روبن یک سال پس از خداحافظی از فوتبال دوباره برگشت

خبرگزاری فوتبالی - آرین روبن که 602 بازی در فوتبال حرفه ای داشته، قهرمان چمپیونزلیگ شده، دوازده لالیگا، هشت کوپا، هشت سوپرجام اسپانیا و یک سوپرجام اروپا برده است. این بازیکن سال گذشته در بایرن مونیخ اعلام کرد که از فوتبال بازنشسته می شود. وی از این که در دوران فوتبالش زیاد مصدوم شده ابراز دلخوری کرد. حالا اما روبن پس از یک سال می خواهد دوباره برگردد. او دوباره به همان تیمی برمی گردد که در آن رشد کرد. او در سال 2002 اولین بازی خود را در تیم خرونینخن انجام داد و حالا برای فصل 21-2020 بازگشت خود به تیم پرتغالی را نهایی کرد.

به گزارش فوتبالی، خرونینخن که امسال در لیگ هلند نهم شد، فردا به صورت رسمی روبن را معارفه خواهد کرد. این بازیکن در ویدیویی که در مورد پیوستنش به خرونینخن ضبط کرده ، گفته است:" صدای هواداران را شنیدم و با کادر مدیریتی باشگاه صحبت کردم. سخت تلاش می کنم تا برگردم. نمی دانم که آیا به آن می رسم یا نه اما همه چیز به تعهد و انگیزه من بستگی ندارد."

روبن دوران فوتبالش را در تیم هایی نظیر آیندهوون، چلسی، رئال مادرید و بایرن مونیخ سپری کرده است . او در سال 2007 با 36 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید ملحق شد که اغلب مصدوم بود. او در رئال مادرید لقب "بازیکن شیشه ای" را از ان خود کرده بود. روبن مجموعا 65 بازی در رئال مادرید انجام داد که سیزده گل زد و چهار پاس گل داد و بعد از آن راهی بایرن مونیخ شد که در تیم مونیخی در 9 فصل 48 مصدومیت مختلف را تجربه کرد.398 نظر