تکلیف میشو به زودی مشخص می‌شود

تکلیف میشو به زودی مشخص می‌شود

خبرگزاری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: سرمربی تیم مایل است به ایران بازگردد و امروز و فردا تکلیف این مربی برای بازگشت را نهایی می‌کنیم.

به گزارش فوتبالی،سعید مسیگر در گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت بازگشت سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به ایران، اظهار داشت: میشو کریستیچوویچ آماده بازگشت به ایران است، ولی خانواده‌اش مانع او هستند. با این حال، رایزنی‌های اخیر نشان می‌دهد او برای بازگشت به ایران تصمیم قطعی خود را گرفته است. هر زمان که بخواهد برایش بلیت تهیه می‌کنیم.

وی ادامه داد: با میشو صحبت کردم و مثل صحبت‌های قبلش مشکلی برای بازگشت ندارد. نامه‌نگاری‌های اداری را انجام دادیم و منتظر هستیم تا او زمانی را مشخص کند و بیاید. زمان دقیق آمدن او مشخص نیست، ولی صد درصد به ایران بازمی‌گردد. طی هماهنگی‌هایی که با مترجم این مربی داشتیم طی امروز و فردا تماس ویدیویی نهایی را با او برقرار می‌کنیم و تکلیف بازگشت وی را مشخص خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به طولانی شدن مذاکره با میشو اشاره و خاطرنشان کرد: خیلی صحبت در مورد سرمربی، تکراری شده و هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. امشب با او دوباره تماس می‌گیریم. خودش اعتقاد به بازگشت دارد و اینطور نیست که ما بخواهیم او را برای بازگشت متقاعد کنیم. تنها مشکل ما پسر میشو است که به خاطر سن بالای پدرش مانع بازگشت او به ایران شده است.


1984

47 نظر