قرارداد خوبی که واندا نارا برای ایکاردی جور کرد

قرارداد خوبی که واندا نارا برای ایکاردی جور کرد

پایگاه خبری فوتبالی - اینتر روز یکشنبه انتقال مائورو ایکاردی به پاریسن ژرمن با مبلغ 50 میلیون یورو را به صورت رسمی اعلام کرد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه پاریسی از این که برای این انتقال 20 میلیون یورو تخفیف گرفته شد خوشحال بود و در نهایت تصمیم گرفت که برای تشکر از واندا نارا، وکیل و همسر ایکاردی برای جوش دادن این انتقال، دستمزد بازیکن آرژانتینی را افزایش بدهد. بدین ترتیب واندا توانست کاری کند که دستمزد ایکاردی افزایش یابد و شوهرش به یکی از پردرآمدترین بازیکنان ترکیب پی اس جی تبدیل شود.

دستمزد فصل گذشته ایکاردی سالی 10 میلیون یورو بود اما اکیپ گزارش داده است که واندا توانست این مبلغ را به سالی 12 میلیون یورو برساند. در حقیقت واندا از بحث پیشنهاد یووه استفاده کرد تا بتواند مدیران پی اس جی را راضی به افزایش دستمزد کند.

نیمار با سالی 36 میلیون یورو پردرآمدترین بازیکن پی اس جی است و امباپه در کنار کاوانی که جدا می شود، با 18 میلیون یورو در رده بعدی هستند. بعد از ان ها فقط تیاگو سیلوا دیگر بازیکنی که جدا خواهد شد با سالی 15 میلیون یورو بیش از ایکاردی دریافت می کند. بدین ترتیب مهاجم آرژانتینی در کنار دی ماریا، کیلور ناواس و مارکینیوش با 12 میلیون یورو، سومین بازیکن پردرآمد ترکیب پاریسن ژرمن بعد از دو ستاره اصلی تیم یعنی نیمار و امباپه خواهد بود.

ایکاردی در تابستان گذشته به صورت قرضی از اینتر به پاریسن ژرمن پیوست که در سال اولش در 31 بازی 20 گل زد و چهار پاس گل داد. 

214 نظر