مهرداد عبدی: یک دنیا پول و افتخار در مقابل بیمار شدن خانواده‌های‌مان بی‌ارزش است/ فقط تست اولم مشکوک بود

مهرداد عبدی: یک دنیا پول و افتخار در مقابل بیمار شدن خانواده‌های‌مان بی‌ارزش است/ فقط تست اولم مشکوک بود

خبرگزاری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد یک دنیا پول و افتخار در مقابل بیمار شدن خانواده‌های بازیکنان ارزشی ندارد.

مهرداد عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: وضعیت کنونی جای نگرانی دارد، به ویژه اینکه ویروس کرونا علائم مختلفی دارد و بسیار مرموز و ناشناخته است. ما بیشتر از هر چیزی نگران خانواده‌های‌مان هستیم و یک دنیا پول و افتخار در برابر بیمار شدن خانواده‌های‌مان بی‌ارزش است. خیلی از بازیکنان پدر و مادر مسن دارند و ممکن است آنها این بیماری را بگیرند و اعضای خانواده هم در خطر مبتلا شدن به این بیماری قرار بگیرند.

وی در ادامه تأکید کرد: من دوست داشتم بازی‌های لیگ برتر ادامه پیدا کند، ولی حالا فکر می‌کنم که شرایط سختی برای ادامه بازی‌های لیگ برتر ایجاد شده است و نمی‌دانم سازمان لیگ در این وضعیت چه راهکاری را در نظر گرفته است. امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود، کمترین آسیب را به سلامتی افراد بزند.

عبدی خاطر نشان کرد: من یک بازیکن هستم و درآمدی جز فوتبال ندارم. طبیعتاً اگر بازی‌ها ادامه پیدا نکند از لحاظ مالی هم ضرر می‌کنیم، با این حال حفظ سلامتی از هر چیزی مهمتر است. شرایط خیلی سخت شده است و کار دشوار، اما امیدوارم سازمان لیگ در نهایت بهترین تصمیم را بگیرد.

مهاجم گل‌گهر که هفته گذشته بحث مثبت شدن تست کرونایش مطرح شد، گفت: تست اول من مشکوک بود و ظاهراً طبق گفته پزشکان، در تست اول اشتباهاتی در آزمایشگاه رخ داده بود. من دو بار دیگر تست دادم که منفی بود و خوشبختانه مشکل خاصی ندارم.

7655

17 نظر