خواجه‌وند: در مورد استوکس نامه‌نگاری‌های لازم را انجام داده‌ایم

خواجه‌وند: در مورد استوکس نامه‌نگاری‌های لازم را انجام داده‌ایم

خبرگزاری فوتبالی- مسئول امور حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، این باشگاه در مورد وضعیت آنتونی استوکس نامه‌نگاری‌های لازم را انجام داده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، آنتونی استوکس که چند ماه پیش در یک اقدام عجیب تمرینات پرسپولیس را ترک کرد و دیگر به ایران برنگشت پیگیر مطالباتش از این باشگاه است و در این هفته نیز زمان پرداخت قسط دوم قرارداد وی فرا می‌رسد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز اقدام خاصی در این مورد انجام نداده است.

مهدی خواجه‌وند در پاسخ به این سؤال که «وضعیت رسیدگی به قضیه آنتونی استوکس به کجا کشیده است؟»، گفت: در این مورد قرار است در چند ساعت آینده تصمیم‌گیری شود.

وی در واکنش به این پرسش که آیا باشگاه پرسپولیس نامه‌ای برای بازگشت استوکس به ایران زده است یا نه، خاطر نشان کرد: نه، نامه‌ای برای بازگشت استوکس نزده‌ایم، اما در موارد دیگر نامه‌نگاری‌های لازم انجام شده است.

مسئول امور حقوقی باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه اگر این باشگاه ظرف چند روز آینده به استوکس پول ندهد او می‌تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند، یادآور شد: ما هم در این زمینه اقدامات خود را انجام می‌دهیم. 


1984

16 نظر