مسیگر: مخالف ادامه لیگ برتر فوتبال بودیم اما سازمان لیگ باید پای تصمیمش بایستد

مسیگر: مخالف ادامه لیگ برتر فوتبال بودیم اما سازمان لیگ باید پای تصمیمش بایستد

خبرگزاری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت که این باشگاه ابتدا مخالف برگزاری ادامه لیگ برتر فوتبال بود، اما سازمان لیگ باید پای تصمیمش مبنی بر ادامه مسابقات بایستد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، سعید مسیگر درباره آغاز تمرینات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: پس از اینکه تست کرونای همه اعضای تیم منفی بود، تمرینات را آغاز کردیم. البته هنوز میشو کریستیچویچ به ایران نیامده است و برنامه تمرینی توسط مهرداد کریمیان و سایر مربیان دنبال می‌شود. اعضای تیم فردا (یکشنبه) عازم تهران می‌شوند تا اردویی 10 روزه در کرج داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میشو و بازیکنان گرجستانی شاهین می‌توانند وارد ایران شوند یا خیر، تصریح کرد: کشور کرواسی اخیراً از شرایط قرنطینه خارج شده و کسانی که از این کشور می‌خواهند به ایران بیایند، ابتدا به آلمان می‌آیند که در این مورد مشکلی نیست. تردیدی برای برگزاری یا عدم برگزاری لیگ برتر ایجاد شده و اخبار ضد و نقیض زیاد است. میشو مشکلی برای بازگشت به ایران ندارد و او و بازیکنان گرجستانی به اردوی تیم اضافه خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره اظهارنظر برخی مدیران تیم‌های لیگ برتر فوتبال مبنی بر لزوم تعطیلی مسابقات گفت: چند ماه پیش نظرمان را در این باره اعلام کردیم و گفتیم اولویت ما، سلامت جامعه و بازیکنان است. اگر لیگ تعطیل می‌شد بهتر بود، اما وقتی سازمان لیگ تصمیم گرفته مسابقات را برگزار کند، باید از این نظر تمکین کنیم. تمرینات را مطابق اعلام سازمان لیگ آغاز کردیم که امیدوارم مسابقات برگزار شود.

مسیگر درباره ابتلای بازیکنان برخی تیم‌ها به کرونا بیان کرد: ما اردو را آغاز کردیم و برای محل تمرینات و اسکان هم قرارداد بستیم. مسئولان سازمان لیگ الان باید پای تصمیم خود مبنی بر برگزاری مسابقات بمانند و آن را اجرا کنند. اگر هم اعضای تیمی کرونا بگیرد، باید دو هفته قرنطینه شوند تا مشکلی ایجاد نشود.

وی در مورد اینکه مالکان باشگاه تراکتور و شهر خودرو از مخالفت 15 تیم لیگ برتری با ادامه مسابقات سخن گفتند و شاهین را به گونه‌ای جزو این تیم‌ها برشمردند، خاطرنشان کرد: ما ابتدا گفتیم مسابقات به خاطر سلامت اعضای تیم‌ها تعطیل شود و در همین مضمون، نامه‌ای به سازمان لیگ نوشتیم. با این حال سازمان لیگ باید پای تصمیم خود مبنی بر برگزاری رقابت‌ها بایستد. ما هم یکی از تیم‌های مخالف برگزاری مسابقات بودیم، اما الان خودمان را برای آغاز لیگ آماده می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت انتقال محمد محبی به باشگاه‌های اروپایی، بخشی از قراردادش به باشگاه شاهین می‌رسد یا خیر، اظهار داشت: محبی به‌عنوان بازیکن آزاد از باشگاه شاهین جدا شد، اما حق رشد او به شاهین می‌رسد.


1984

42 نظر