رادوشویچ: بازی در تیم ملی کرواسی برایم رویاست/ بلژیک برای بیرانوند آغاز است

رادوشویچ: بازی در تیم ملی کرواسی برایم رویاست/ بلژیک برای بیرانوند آغاز است

خبرگزاری فوتبالی- بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس برای علیرضا بیرانوند که فصل بعد راهی آنتورپ بلژیک می‌شود، آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش فوتبالی، بوژیدار رادوشویچ در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت: دوران کرونا، شرایط سختی برای من بود. به خصوص برای یک بازیکن حرفه‌ای که نمی‌توانست تمریناتش را آنطور که می‌خواهد انجام بدهد. سعی خودم را کردم، تمرینات را انجام دادم و امروز هم به ایران بازگشتم.

وی در خصوص شرایط کرواسی از نظر شیوع کرونا، گفت: وضعیت در کرواسی خوب است اما با این ویروس مقابله می‌کنیم. قدم به قدم زندگی به حالت عادی باز می‌گردد و امیدوارم وضعیت در تمام دنیا به زودی به حالت عادی بازگردد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره دریافتی مالی بازیکنان این تیم در چند روز اخیر و اینکه یحیی گل‌محمدی اعلام کرده شرایط تیمش از نظر مالی مناسب است، خاطرنشان کرد: من هم با مدیرعامل صحبت کردم و او قول داد تا در چند روز آینده به وضعیت من هم رسیدگی کند. این مهم است که الان برگشتم و برای من اول فوتبال مهم است و بعد مسائل مالی.

رادوشویچ در خصوص اینکه گفته بود چهار سال منتظر چنین روزهایی بوده تا دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس شود، گفت: بله، چهار سال در این تیم منتظر بودم و در تمام تمرینات و بازی‌ها بهترین عملکرد را داشتم و برای فصل آینده منتظر هستم که بازی کنم.

وی درباره اینکه بیرانوند نیز گفته اکنون حق رادوشوویچ است او دروازه‌بان اول پرسپولیس شود، اظهار داشت: قدردان او و نظری که داده هستم. ما دوست هم هستیم و بهترین‌ها را برای او در اروپا آرزو دارم. در این چند سالی که در پرسپولیس بودیم، او را شایسته بهترین‌ها می‌دانستم و امیدوارم این باشگاه بلژیکی اولین قدم او در اروپا باشد.

دروازه‌بان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا در صورت بازی کردن به عنوان دروازه‌بان اول پرسپولیس آیا این انگیزه را دارد به تیم ملی کرواسی هم دعوت شود، گفت: یک رویا برای من است. کار سختی خواهد بود، چون در ایران بازی می‌کنم و شاید در کرواسی دیدگاه‌ها متفاوت باشد، البته هیچ وقت نمی‌گویم هرگز و اگر این اتفاق رخ بدهد فوق‌العاده می‌شود.

7655

207 نظر