کامیابی‌نیا: بازیکنان پرسپولیس شرایط خیلی خوبی ندارند/ باید به تصمیم وزارت بهداشت احترام بگذاریم

کامیابی‌نیا: بازیکنان پرسپولیس شرایط خیلی خوبی ندارند/ باید به تصمیم وزارت بهداشت احترام بگذاریم

خبرگزاری فوتبالی- کمال کامیابی‌نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد بازیکنان این تیم شرایط بسیار خوبی ندارند.

به گزارش فوتبالی، کمال کامیابی‌نیا درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و رعایت نکات بهداشتی در تمرینات این تیم اظهار داشت: دست پیروانی و باشگاه درد نکند که زحمت کشیدند. ما نکات بهداشتی را رعایت می‌کنیم و تا نخستین دیدار پیش می‌رویم. بدنساز تیم از بازیکنان تست گرفت. شرایط آنها خوب است، اما نه خیلی خوب. امیدوارم در زمان باقیمانده به شرایط آرمانی برسیم.

وی در واکنش به صحبت‌های مطرح شده درباره ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و احتمال لغو این رقابت‌ها تصریح کرد: ما بیش از حد در این باره صحبت کردیم. وزارت بهداشت گفته است تیم‌ها با رعایت نکات بهداشتی تمرین کنند که باید به این تصمیم احترام بگذاریم. امیدوارم بازی‌ها را برگزار کنیم و مسابقات را به پایان برسانیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره حل مشکلات مالی باشگاه خاطرنشان کرد: خدا را شکر باشگاه و در رأس آن، رسول‌پناه خیلی زحمت می‌کشد. بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شد که امیدوارم اسپانسر باشگاه هم به تعهدات خود عمل کند. باشگاه حقوق‌های معوقه را پرداخت می‌کند که امیدوارم شرایط همین‌گونه پیش برود تا بچه‌ها دغدغه‌ای نداشته باشند.

کامیابی‌نیا در مورد احتمال عدم پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان، در صورت لغو ادامه مسابقات فوتبال در کشور بیان کرد: ما اتحادیه بازیکنان و مربیان نداریم، اما باید همفکری کنیم و تصمیم خوبی گرفته شود. بیماری فعلاً وجود دارد و باید با آن کنار بیاییم. واکسن کرونا تا یکی دو ماه دیگر پیدا نمی‌شود. باید فکری اساسی شود و فوتبال را با رعایت نکات لازم پیش ببریم که مردم لذت ببرند.

7655

264 نظر