باتیستا: نمی‌دانم چرا وعده‌های پارس‌جنوبی عملی نمی‌شود

باتیستا: نمی‌دانم چرا وعده‌های پارس‌جنوبی عملی نمی‌شود

خبرگزاری فوتبالی- هافبک برزیلی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم گفت: ۸۰ روز از مصدومیت من می‌گذرد ولی متاسفانه وعده‌های مسئولان پارس‌جنوبی عملی نشده است.

 به گزارش فوتبالی به نقل از تسنیم، مگنو باتیستا در خصوص آخرین وضعیتش در پارس‌جنوبی گفت: هنوز هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده و بابت این وضعیت نگران و متاسف هستم. در این مدت سرمربی تیم و همچنین آقایان مرادی و موسوی قول دادند که مشکلاتم برطرف شود ولی نمی‌دانم چرا وعده‌های باشگاه و مسئولان عملی نمی‌شود. انتظار دارم که آنها شرایطم را درک کنند. دو سه ماه است که مصدوم شدم و در این مدت جراحی زانویم به عقب افتاد و بابت این موضوع ضرر کردم.

وی ادامه داد: هر روز ترس و اضطرابم بیشتر می‌شود و حالا هم تغییراتی در مدیریت منطقه پارس جنوبی رخ داده و از این می‌ترسم که باز هم به اندازه چند ماه معطل شوم و هیچ اتفاقی رخ ندهد. در این مدت بارها امیدوار بودم که مشکلاتم برطرف شود ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد و نمی دانم این وضعیت تا چه زمانی ادامه داشته باشد.

باتیستا عنوان کرد: 80 روز از مصدومیت من می‌گذرد ولی متاسفانه وعده‌های مسئولان پارس‌جنوبی عملی نشده است. چند بار با هم مذاکره کردیم و حتی در مورد بحث تسویه حساب هم به نتیجه رسیدیم که من تخفیف هم دادم. در مورد بحث بازگشت به برزیل و عمل جراحی هم صحبت کردیم ولی در این چند ماه هیچ اتفاقی رخ نداده و خیلی‌ها درک نمی‌کنند که الان چه شرایطی دارم. دیگر نمی‌دانم چه باید بگویم، فقط امیدوارم مسئولان باشگاه هر چه زودتر مشکل مرا برطرف کنند.9697

58 نظر