کمال کامیابی‌نیا: از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند/ پرسپولیس را قهرمان معرفی کنند

کمال کامیابی‌نیا: از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند/ پرسپولیس را قهرمان معرفی کنند

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می توان لیگ را در ابتدا بدون تماشاگر و سپس با حضور آنها به پایان رساند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کمال کامیابی نیا درباره اظهار نظر برخی افراد مبنی بر لغو ادامه بازی‌های لیگ برتر گفت: متاسفانه یک سری افراد هستند که می‌خواهند از آدم گل آلود ماهی بگیرند. اگر قرار باشد تا زمان ریشه‌کن شدن این ویروس و یا ساخت داروی آن کل فوتبال دنیا را تعطیل کرد، ضرر هنگفتی به باشگاه‌ها و همه ارکان فوتبال دنیا وارد می‌شود که مسلماً این کار عقلانی نیست و قطعاً چنین اتفاقی هم نخواهد افتاد.

هافبک پرسپولیس افزود: شنیده‌ام بعضی از این افراد گفته‌اند اگر ورزشکاران کرونا بگیرند دیگر نمی‌توانند فوتبال بازی کنند! واقعاً این حرف‌ها خنده‌دار است. شما ببینید این همه بازیکن در لیگ‌های اروپایی مثل دیبالا کرونا گرفته‌اند. آیا او باید با فوتبال خداحافظی کند و برود منچ بازی کند؟! این صحبت‌ها به نوعی توهین به خودشان است.

وی تاکید کرد: امیدواریم فدراسیون فوتبال زودتر شرایط ادامه لیگ را مشخص کند. می‌توان چند هفته اول بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کرد و بعد که شرایط بهتر شد کم کم با درصد مشخصی از سکوهای ورزشگاه، تماشاگران را هم راه داد.

7655

183 نظر