باتیستا: در ایران تنها و ناراحتم/ پول نرسد مجبورم اینجا عمل کنم

باتیستا: در ایران تنها و ناراحتم/ پول نرسد مجبورم اینجا عمل کنم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: اگر پول بازگشت به برزیل را ندهند هفته آینده در ایران عمل می‌کنم چرا که باید زودتر پای خود را به تیغ جراحان بسپارم.

به گزارش فوتبالی به نقل از ایسنا، مگنو باتیستا درباره آخرین وضعیتش اظهار کرد: با باشگاه صحبت کردم و در حال حاضر منتظر آن‌ها هستم و فردا دو ماه می‌شود از این‌که منتظر رسیدن پول هستم. اگر این پول را ندهند هفته آینده در ایران عمل می‌کنم چرا که باید زودتر پای خودم را به تیغ جراحان بسپارم و هرچه زمان بگذرد شرایط برای من سخت تر می‌شود.

او ادامه داد: به باشگاه گفتم حداقل پول قراردادم را بدهید تا بتوانم به برزیل بروم و عمل کنم. اکنون دو ماه است که اینجا تنها هستم و زندگی سختی را سپری می‌کنم. خانواده‌ام هم نمی‌توانند به ایران بیایند و خیلی زندگی برای من سخت است.اگر به برزیل بروم خیلی برای من بهتر است. نمی‌دانم چه‌کار کنم و خیلی دیر شده است.

هافبک پارس جنوبی عنوان کرد: لیگ و تمرینات دوباره می‌خواهد شروع شود و من بسیار ناراحت هستم، استرس دارم و اینجا تنها هستم. کسی کنار من نیست و هر روز که بیدار می‌شوم با تنهایی زندگی خودم را ادامه می‌دهم.9697

19 نظر