مرادی: در هفته جاری در مورد باتیستا به نتیجه می‌رسیم

مرادی: در هفته جاری در مورد باتیستا به نتیجه می‌رسیم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم گفت: طی روز‌های آینده در مورد ادامه همکاری با باتیستا با توجه به مصدومیت این بازیکن با مدیران باشگاه به اتفاق نظر می‌رسیم.

به گزارش فوتبالی به نقل از میزان، مراد مرادی در مورد آخرین برنامه‌های باشگاه پارس جنوبی جم در تعطیلی مسابقات به دلیل ویروس کرونا، اظهار داشت: در شرایط موجود یکی از بدترین مشکلات ما مسائل مالی است. در اینجا این هنر مدیرعامل است که بتواند مشکلات را حل کند. از ابتدای فصل جاری همه چیز به گونه‌ای پیش رفت که اغلب تیم‌های لیگ برتری با مشکل مالی روبرو بودند.

وی ادامه داد: به جز چند تیم خاص، بقیه تیم‌ها به همین دلیل بار‌ها صدمه دیده‌اند. با این حال ما موفق شدیم مشکلات را حل کنیم و بار مالی تیم تا حدودی کاهش یافته است. برای باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات قول‌هایی داده بودیم که موفق به پرداخت آنها شدیم. البته هنوز بدهی‌ها وجود دارد ولی پرونده‌هایی که به خاطر آن پنجره نقل‌وانتقالات‌مان بسته شده بود پرداخت شده و از این بابت دیگر مشکلی نداریم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در مورد آخرین وضعیت باتیستا تصریح کرد: باتیستا یکی از بهترین و خوش‌اخلاق‌ترین بازیکنان ما است. در مورد خروج از کشور این بازیکن هم که کوتاهی صورت نگرفته است. در واقع با توجه به شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی برای خروج از کشور وجود داشت. از طرفی ما برای جراحی این بازیکن در ایران هیچ مشکلی نداشتیم، ولی او می‌خواهد خارج از کشور جراحی کند. در این خصوص اختلاف نظر‌هایی وجود داشت.

مرادی در پایان خاطرنشان کرد: به او حق می‌دهم که بخواهد کنار خانواده‌اش باشد تا به آن رسیدگی کند، ولی من به تنهایی تصمیم‌گیرنده نیستم و این مسائل باید در هیئت مدیره مطرح و در مورد تصمیم‌گیری می‌شد. او برای اینکه به کشورش برگردد از من پول می‌خواهد. از این رو طی روز‌های آینده مذاکره خواهیم کرد و در مورد ادامه همکاری با توجه به مصدومیت این بازیکن به اتفاق نظر می‌رسیم.9697

25 نظر