مرادی: بازیکنان پارس جنوبی قرارداد میلیاردی ندارند که از آن کسر کنیم

مرادی: بازیکنان پارس جنوبی قرارداد میلیاردی ندارند که از آن کسر کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- مراد مرادی، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم اعتقاد دارد تیم فوتبال این باشگاه تا پیش از تعطیلی لیگ برتر در بهترین شرایط قرار داشته است.

به گزارش فوتبالی، مراد مرادی درباره گلایه دوباره مگنو باتیستا از عدم مهیا شدن مقدمات سفرش به برزیل برای جراحی اظهار داشت: باتیستا در تمرینات پارس جنوبی مصدوم شد و ما کارهای او را پیگیری می‌کنیم که مشکلش حل شود. مگنو نمی‌خواهد در ایران جراحی کند، وگرنه ما او را در یکی از بیمارستان‌ها بستری می‌کردیم.

وی با بیان اینکه هافبک برزیلی تیم فوتبال پارس جنوبی می‌خواهد کنار خانواده‌اش باشد و در برزیل جراحی کند، تصریح کرد: به خاطر شیوع کرونا در جهان، پروازها لغو شده‌اند و این یکی از مشکلات ماست. بالاخره در این موضوع با باتیستا به تفاهم می‌رسیم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در پاسخ به این پرسش که آیا شاگردان افاضلی در صورت ادامه لیگ برتر فوتبال می‌توانند در لیگ بمانند، به تسنیم گفت: تیم ما تا پیش از کرونا در بهترین شرایط بود که تمرینات تعطیل شد. شنیدم که قرار است لیگ برتر ادامه یابد که در این شرایط باید حدود یک ماه برای آماده‌سازی تیم‌ها فرصت دهند. پارس جنوبی جایگاه خوبی در جدول دارد و ان‌شاءالله از این رتبه، بالاتر هم می‌آید.

مرادی درباره ادامه مسابقات خاطرنشان کرد: اگر شرایط برگزاری بازی‌ها مهیا شود و تماشاگران هم بتوانند به ورزشگاه بیایند، مسابقات باید ادامه پیدا کند. وگرنه رقابت‌ها بدون تماشاگر لذتی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است قرارداد بازیکنان پارس جنوبی به مانند تیم‌های اروپایی کاهش یابد، بیان کرد: بازیکنان ما رقم قرارداد میلیاردی ندارند و مبلغ چندانی نگرفته‌اند که چنین کاری کنیم. با اعضای تیم صحبت می‌کنیم و راه حلی می‌یابیم که دو طرف راضی باشند.9697

15 نظر