مرادی: مگر لیگ فوتبال ایران از المپیک مهمتر است؟

مرادی: مگر لیگ فوتبال ایران از المپیک مهمتر است؟

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: من هفته‌ای یکی دوبار با باتیستا در ارتباط هستم و فکر می‌کنم او با رسانه‌ها شوخی کرده است. 

به گزارش فوتبالی، مراد مرادی با اشاره به شرایطی نیمه تعطیل کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: سال نو را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم به یاری حافظان سلامت بتوانیم از این بحران خارج شده و سال خوبی را از سر بگیریم. همه درگیر بیماری کرونا هستیم و امیدوارم با تلاش همه مردم ایران و مسئولان این بیماری زودتر رفع شود.

وی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: برای تیم ما کرونا در بدترین شرایط وارد کشور شد. چرا که بهترین روز‌های خود قرار داشتیم. روند صعودی به خود گرفته بودیم و نتیجه تلاش کادر فنی جدید قابل لمس بود. در این مدت ۵ امتیاز گرفتیم. از نظر روحی و روانی و بدنی در بهترین شرایط قرار داشتیم. با این حال ناگهان متوقف شدیم و این برای تیم ما نگران‌کننده است.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی ادامه داد: در صحبتی که با سرپرست تیم داشتم برای آماده‌سازی برنامه‌ریزی کردیم. فدراسیون و سازمان لیگ باید به ما اعلام کنند چه برنامه‌ای برای ادامه لیگ دارند. چون تیم ما در رده دوازدهم جدول قرار دارد و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. از این رو باید بدانم چه تصمیمی برای ادامه لیگ اتخاذ می‌کنند تا بر اساس آن برای تمرینات برنامه‌ریزی کنیم.

مرادی خاطرنشان کرد: بهترین اتفاق تعطیلی مسابقات است. المپیک یک سال به تعویق افتاد. لیگ ما که بزرگتر از المپیک نیست. پس چه بهتر که لیگ را تمام کنند. سرپرست تیم به من اعلام می‌کند قرار است تیم را پانزدهم فروردین به جم بیاورند و تمرینات را آغاز کنند. در چنین شرایطی چه باید کرد من چطور سلامت این بازیکنان را تامین کنم؟ درست است که مجوز تمرین نداریم، ولی وقتی به ما گفته‌اند اول اردیبهشت مسابقات شروع می‌شود. من چاره‌ای جز شروع تمرینات ندارم. از طرفی اگر ۱۵ خرداد برنامه را اعلام کنند و بخواهند اول اردیبهشت مسابقات را آغاز کنند واقعا دو هفته برای تمرین کافی است؟

وی در مورد مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: ما تنها تیمی بودیم که ۵۰ درصد پرداخت کردیم. البته مشکلاتی داشتیم، آن هم به دلیل محدودیت‌هایی است که مجلس برای وزارت نفت و هر ارگان دولتی دیگر اعمال کرده است. بدهی چند بازیکنمان که از فصل قبل طلب داشتند پرداخت شد و هر آنچه وجود دارد بدهی‌های گذشته است. از زمانی که من آمدم همه مبالغ را پرداخت کردم و مشکلی نداشتم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی به اعتراض‌های اخیر هومن افاضلی اشاره و تصریح کرد: اعتراض‌های افاضلی درست است. ۱۰ میلیارد تومان به تیم ما کمک شد، ولی به دست ما نرسید. برنامه‌ریزی کردیم و با مدیران بالا دست جلساتی داشتیم. بر آن شدیم هر پولی که به باشگاه تزریق می‌شود خرج این تیم شود تا مشکلات مالی بیش از این نشود. ما می‌خواهیم در توان خودمان باشگاهی مدرن داشته باشیم، ولی با این مشکلات و موانع کار سختی است.

مرادی در مورد این که چرا او را به عنوان مدیرعامل انتخاب نمی‌کنند، گفت: من بیشتر از از هر فرد دیگری دوست دارم تعیین تکلیف شود. مگر من دوست ندارم حکم مدیرعاملی داشته باشیم. همین حالا همه دردسر‌های مدیرعاملی این باشگاه روی دوش من است. یک فصل است آرامش را از خود و خانواده‌ام گرفتم، ولی مجلس دست ما را بسته است. باید این موضوع بار دیگر در مجلس مطرح شود. مصوب شده و به وزارت‌خانه‌ها اعمال شود. مجلس نه تنها دست وزارت نفت بلکه دست هر وزارت‌خانه‌ای را بسته است. از این رو با وجود این که دغدغه مدیریت در این باشگاه وجود دارد کاری از دستمان بر نمی‌آید و باید به همین شکل به کارمان ادامه دهیم تا مجلس قانون را تصحیح کند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر مگنو باتیستا در مورد عدم‌تماس و پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی تاکید کرد: فکر می‌کنم اظهارات باتیستا یک شوخی رسانه‌ای است، چون بعد ازخانواده‌اش من تنها فردی هستم که هفته‌ای یکی دوبار با این بازیکن تماس می‌گیریم. نمی‌دانم این حرف او چه معنی دارد. من شک دارم خودش چنین حرفی زده باشد. در مورد عمل جراحی باید بگویم این بازیکن باید ابتدا جراحی کند و پس از آن ما مبلغ مورد نظر را پرداخت کنیم. اگر در ایران جراحی می‌کرد مشکلی نبود و بستری می‌شد و ما بر اساس فاکتور بیمارستان پرداخت می‌کردیم.

مرادی خاطرنشان کرد: حالا که او می‌خواهد در کشورش جراحی کند باید به کشورش برگردد، جراحی کند و ما بر اساس فاکتور به او پول بدهیم. وقتی بستری نشده است ما چه پولی به او پرداخت کنیم. هر فردی ابتدا در بیمارستان مقدمات بستری و درمان را انجام می‌دهد و سپس از بیمه بر اساس فاکتور پول می‌گیرد. او یکی از بهترین بازیکنان ما است و همین که ما می‌خواهیم او دوباره به تیم‌مان برگردد. نسبت به او متعهد هستیم و تضمینی است که پول عملش را پرداخت می‌کنیم؛ اما نمی‌شود در ایران بگوید به من پول بدهید تا من بروم کشورم عمل کنم.9697

57 نظر