انصاری فرد: وزیر و هیات مدیره نمی‌خواستند من جام قهرمانی را با پرسپولیس بدست آورم

انصاری فرد: وزیر و هیات مدیره نمی‌خواستند من جام قهرمانی را با پرسپولیس بدست آورم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیات مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی‌خواستند که انصاری‌فرد در باشگاه بماند. 

به گزارش فوتبالی، محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌و‌گویی با بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما درباره مهمترین دلایل استعفایش اظهار داشت: من زمانی در تیم پرسپولیس حضور یافتم که تمام در آمدها از پیش برداشت شده بود، پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و پرونده‌های متعدد شکایتی برای تیم به وجود آمده بود. ما در این شرایط این تیم را تحویل گرفتیم.

وی افزود: زمانی که رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه شد مشکلات ما چند برابر شد. ما صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشتیم تا هواداران نگران نشوند. تمامی اعضای حاضر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی مدیرعاملی بودند و دوست نداشتند که من موفق باشم.

انصاری‌فرد عنوان کرد: مشکلات فراوانی در این راه به وجود آوردند، 4 روز به دربی مانده بود تمام اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان را منتشر کردند تا باشگاه و من دچار چالش جدی با بازیکنان شویم. بنده همه این موارد را به وزیر گزارش کردم اما او هیچ کاری نکرد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، هواداران این موضوع را از چشم هیات مدیره باشگاه دیدند و من مهره‌ای شدم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس هواداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیات مدیره نبود.

وی ادامه داد: در جلسه آخر هم وزیر به من گفت که چرا از برانکو شکایت نمی‌کنی و چه پشت پرده‌ای میان شما و برانکو وجود دارد؟ من هم گفتم اصلا چنین چیزی نیست و اگر قرار بود پشت پرده‌ای باشد چرا از من خواسته بودید که با برانکو برای حضور در تیم ملی مذاکره کنم و یک ماه و نیم این موضوع ادامه داشت.

انصاری فرد عنوان کرد: در جلسه‌ای که با شرکت داده پرداز داشتیم، همه حق را به قدوسی (مدیر روابط عمومی وقت پرسپولیس) دادند اما ایشان (وزیر) از من خواستند که قدوسی را برکنار کنم. البته قدوسی بهانه بود و قصد وزیر و هیات مدیره این بود که من نباشم. مدیری که حق نداشته باشد مدیر روابط عمومی خود را حفظ کند چه اختیاری خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با استوکس به گونه‌ای است که علاوه بر اینکه ما می‌توانیم دستمزد او را ندهیم، می‌توانیم از وی غرامت هم بگیریم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که هواداران می‌گویند که شما باید می‌ایستادید و به ادامه کار در باشگاه پرسپولیس می‌پرداختید، گفت: وقتی من اختیار مدیر روابط عمومی باشگاه را نداشتم چگونه می‌توانستم در تیم بمانم. دوست نداشتند جام را انصاری‌فرد با پرسپولیس بالای سر ببرد. پرسپولیس داشت با آرامش به کارش ادامه می‌داد و چه دلیل داشت این کار را با من انجام دهند.


4344

255 نظر