افاضلی: هنوز نتوانسته‌ایم کمک ۱۰ میلیاردی را دریافت کنیم

افاضلی: هنوز نتوانسته‌ایم کمک ۱۰ میلیاردی را دریافت کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: تکلیف اغلب تیم‌ها در لیگ برتر مشخص است و حتی می‌توانند همین حالا لیگ را تعطیل کنند و به اتمام برساند. 

به گزارش فوتبالی، هومن افاضلی در مورد مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: پارس جنوبی مشکلات خاص خود را دارد. مسائل مالی همچنان در این تیم وجود دارد، اما هنوز نتوانسته‌ایم کمک ۱۰ میلیاردی را دریافت کنیم. به نظر می‌رسد این مشکلات تمامی ندارد. اگر شرایط به این شکل ادامه پیدا کند مجبوریم واکنش نشان دهیم.

وی به تعطیلی موقت مسابقات اشاره و تصریح کرد: بهترین تصمیم برای مقابله با ویروس کرونا تعطیلی لیگ برتر بود. حضور مداوم در فرودگاه، هتل‌ها و مراکز ورزشی شهر‌های مختلف می‌توانست به شیوع این بیماری کمک کند. فکر می‌کنم می‌شود لیگ را در زمان دیگری برگزار کرد. وضعیت هم کاملا مشخص است. حتی می‌توان مسابقات را تعطیل کرد و از هم حالا برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به روند رو به رشد این تیم خاطرنشان کرد: تیم ما روند رو به رشدی را پیش گرفته بود. این را می‌توان از نوع بازی و هماهنگی بین بازیکنان احساس کرد. البته فرصت بیشتری لازم داشتیم، اما دیگر زمان آن رسیده بود که برنده شویم و بهترین نتیجه را در بازی مقابل تیم تراکتور کسب کردیم. فکر می‌کنم می‌توانستیم این روند رو به رشد خود را ادامه دهیم، اما تعطیلی مسابقات مانع شد.9697

27 نظر