فنونی‌زاده: انصاری‌فرد باید در روزهای سخت خودش را ثابت می‌کرد

فنونی‌زاده: انصاری‌فرد باید در روزهای سخت خودش را ثابت می‌کرد

پایگاه خبری فوتبالی-پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان عضوی از خانواده پرسپولیس نباید در این روزهای سخت تیم را تنها می گذاشت و بهتر بود می‌ماند و خود را ثابت می‌کرد.

به گزارش فوتبالی، مرتضی فنونی زاده روز پنجشنبه در گفت‌وگویی در خصوص استعفای محمدحسن انصاری فرد گفت: درها برای بازگشت او به باشگاه باز بوده است اما متاسفانه او شانه خالی کرد و حاضر نشد به تیم خود بازگردد.

وی ادامه داد: همانطور که پس از انتخاب انصاری‌فرد از او حمایت کردیم امروز هم از او انتقاد می‌کنیم. مدیریت در شرایط عادی برای همه آسان است و او باید در شرایط دشوار خود را ثابت می‌کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خطر کسر ۶ امتیاز و حتی محرومیت‌های سنگین‌تر  پرسپولیس را تهدید می‌کند و از مدیری که ادعای پرسپولیسی بودن دارد، انتظار می‌رفت در این شرایط باشگاه خود را ترک نکند.

وی تصریح کرد: امیدوارم هیات مدیره باشگاه با درایتی که دارد هرچه سریعتر مشکلات تیم را برطرف کند تا هواداران بیش از این نگران وضعیت پرسپولیس نباشند.

فنونی زاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه روز گذشته سرپرست باشگاه انتخاب شد تا کارها مختل نشود. امیدوارم هرچه سریعتر مدیرعامل جدید هم انتخاب شود تا امسال هم با قدرت برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شویم.

وی تاکید کرد: این پرسپولیس پتانسیل‌های بزرگی دارد و بعضی دوستان نباید به خاطر منافع شخصی به این تیم آسیب بزنند.

7655

44 نظر