عبدی: گونه و کاسه چشمم خرد شده بود/ بعد از عید به میادین برمی‌گردم

عبدی: گونه و کاسه چشمم خرد شده بود/ بعد از عید به میادین برمی‌گردم

پایگاه خبری فوتبالی- مهرداد عبدی، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت که به احتمال فراوان بعد از عید به میادین فوتبال باز خواهد گشت.

به گزارش فوتبالی، مهرداد عبدی در گفت‌وگویی در مورد مصدومیتی که در بازی با صنعت نفت آبادان دچارش شد، گفت: روی یک ضربه کرنر که توپ ریباند شد، من و قریشی مدافع صنعت نفت به هوا پریدیم که سر این بازیکن به گونه من برخورد کرد و به شدت آسیب دیدم. بعد از بازی به بیمارستان رفتم که به من گفتند باید به تهران بروم. گونه و کاسه چشمم خرد شده بود و بعد از اینکه به تهران آمدم جراحی شدم.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در ادامه افزود: شرایط سختی بعد از این مصدومیت داشتم و خدا را شکر می‌کنم که چشمم آسیب جدی ندید. پزشک جراح هم گفت که جراحی‌ام با موفقیت انجام شد و منتظرم تا شرایط حضور در میادین را پیدا کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی آماده بازگشت به میادین خواهی شد؟»، تصریح کرد: شاید به آخرین بازی تیمم در سال 98 برسم، هر چند که هنوز قطعی نیست. احتمالاً بعد از عید به میادین برمی‌گردم و متأسفانه چند بازی را از دست می‌دهم، با این حال امیدوارم که گل‌گهر در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیرد.

7655

24 نظر