برزیل در بحران؛ صنعت نفت آبادان قربانی تیم ملی شد؟

برزیل در بحران؛ صنعت نفت آبادان قربانی تیم ملی شد؟

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته‌های اخیر و بازی‌های گذشته خود نتایج ناامیدکننده‌ای به دست آورده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، صنعت نفت یکی از تیم‌های مقتدر شهرستانی در لیگ این فصل بود که با دراگان اسکوچیچ روند فوق‌العاده‌ای را طی می‌کرد، اما شرایط این تیم پس از پیشنهاد فدراسیون به اسکوچیچ دچار تغییر و تحول شد. 

آبادانی‌ها که خود را برزیل فوتبال ایران می‌دانند، نیم فصل را با برتری شیرین ۴ بر ۲ مقابل سپاهان اصفهان به اتمام رساندند و پس از آن بود که از سوی فدراسیون فوتبال، پیشنهادی به دست دراگان اسکوچیچ رسید. مرد کروات هوایی شده بود و حق هم داشت، چون بهترین فرصت را به دست آورده بود تا هدایت مهم‌ترین تیم ورزشی ایران را برعهده بگیرد.

شاید به همین علت بود که تمرکز او از بین رفت و نتایج عجیب صنعت نفت کلید خورد. آن‌ها ابتدا در هفته هفدهم مقابل نفت مسجدسلیمان شکست خوردند، سپس در خانه برابر پرسپولیس تسلیم شدند و بعد از آن، نوبت به ذوب‌آهن اصفهان بود که برنده از زمین خارج شود. این هفته هم، صنعت نفت بدون اسکوچیچ به گل‌گهر باخت تا در ۴ دیدار اخیر خود، ۴ شکست را تجربه کند.

این بدترین اتفاق برای برزیلی‌ها بود، زیرا آن‌ها در این فصل تا جایی پیش رفته بودند که شانس کسب سهمیه آسیایی را برای خود قائل شدند، اما حالا در ۴ مسابقه اخیر، بدون حتی یک امتیاز به رختکن برگشتند. شاید زمان آن فرارسیده که یک سوال کوتاه بپرسیم: «آیا صنعت نفت قربانی تیم ملی شد؟»

پاسخ این سوال، در هفته‌های آینده مشخص می‌شود؛ اینکه آبادانی‌ها بدون اسکوچیچ می‌توانند خود را از شر این شکست‌های پیاپی نجات بدهند یا باید همچنان در بحران، به کار خود ادامه دهند.


1984

82 نظر