دین‌محمدی: بازی‌های سنگین استقلال بازیکنان را خسته کرده است

دین‌محمدی: بازی‌های سنگین استقلال بازیکنان را خسته کرده است

پایگاه خبری فوتبالی- سیروس دین‌محمدی، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت، الشرطه تیم قدرتمندی نبوده است و در صورتی که بازی برگشت دو تیم در ایران برگزار شود، شاگردان مجیدی سه گل به آنها می‌زنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، سیروس دین محمدی درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل الشرطه عراق در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: استقلال با وجود اینکه در عراق برابر حریف خود بازی می‌کرد، برتر از این تیم بود. فکر می‌کردم عراقی‌ها مثل همیشه برابر تیم‌های ایرانی قدرتمند بازی کنند، اما الشرطه را تیم قدری ندیدم و اگر بازی برگشت در ایران برگزار شود، شاگردان مجیدی راحت می‌توانند سه گل به آنها بزنند.

وی در ادامه افزود: الشرطه در نیمه اول از جلو پرس می‌کرد، اما بازیکنان این تیم در نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردند و در یک سوم دفاعی خود دفاع می‌کردند. استقلال می‌توانست به گل دیگر دست پیدا کند، اما بازی‌های سنگین در روزهای گذشته کمی بازیکنان را خسته کرده بود و آنها به لحاظ بدنی خالی شده بودند. البته تساوی در زمین حریف نمی‌تواند بد باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد مصدومیت پی در پی آبی‌پوشان گفت: مصدومیت به عدم بدنسازی خوب، نداشتن استراحت کافی و تغذیه مناسب بازمی‌گردد. استقلال در نیم‌فصل دوم بدنسازی نکرد و زمان را از دست داد، به همین دلیل است که بازیکنان مصدوم می‌شوند.

دین‌محمدی در مورد اینکه استقلال می‌تواند از گروهش صعود کند یا نه، گفت: با توجه به انگیزه بازیکنان استقلال و تیم‌هایی که در گروه A لیگ قهرمانان حضور دارند، آبی‌پوشان می‌توانند از گروه‌شان صعود کنند.

7413

73 نظر