بیاتی‌نیا: بازی اضافه دانشگر باعث شد استقلال گل بخورد/ استقلال خسته بود

بیاتی‌نیا: بازی اضافه دانشگر باعث شد استقلال گل بخورد/ استقلال خسته بود

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد حرکت اضافی محمد دانشگر در دفاع این تیم باعث شد تا استقلالی ها گل بخورند. 

به گزارش فوتبالی، محسن بیاتی نیا در گفت و گو با فوتبالی در خصوص تساوی استقلال برابر الشرطه اظهار داشت: کیفیت زمین بازی و خستگی بازیکنان استقلال در این تساوی تاثیر گذار بود. این تیم چند هفته پی در پی سفر و بازی های پر فشار را سپری کرده که همین مسئله در خستگی استقلال تاثیر گذار شده و ما خستگی را در طول بازی از سوی این تیم دیدیم.

وی در ادامه افزود: با این حال به اعتقاد من اشتباه دانشگر در گل خوردن استقلال تاثیر گذار بود. او در حالی که می توانست خیلی راحت توپ را از دروازه استقلال دور کند، با بازی اضافه و دریبل خود باعث شد تا توپ لو برود و در نهایت با صاحب موقعیت شدن بازیکن الشرطه طاهر خانی مجبور به خطای پنالتی شود. 

پیشکسوت استقلال در خصوص مصدومیت قائدی گفت: به هر حال او بازیکن تاثیر گذاری بود و خارج شدن قائدی از زمین روی کار استقلال تاثیر خودش را گذاشت. به اعتقاد من فشار بازی ها و خستگی بازیکنان سبب بالا رفتن مصدومیت بازیکنان استقلال شده که امیدوارم آن ها در ادامه بازی ها شرایط بهتری داشته باشند و تعداد مصدومان شان پایین تر بیاید.

7413

195 نظر