باشگاه پیکان در انتظار استعفای رسمی فرکی

باشگاه پیکان در انتظار استعفای رسمی فرکی

پایگاه خبری فوتبالی- مسئولان باشگاه پیکان در انتظار استعفای رسمی حسین فرکی هستند تا برای اعمال تغییرات در کادر فنی این تیم تصمیم‌گیری کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال پیکان در ادامه نتایج ضعیفش در این فصل، روز گذشته میزبان شاهین بوشهر که در قعر جدول قرار گرفته است. شاگردان حسین فرکی در این بازی با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند تا بحران خودروسازان در لیگ برتر امسال ادامه داشته باشد. پیکان از 18 بازی و 54 امتیاز ممکن فقط 13 امتیاز گرفته و نتایج این تیم نارضایتی مسئولان باشگاه و کارخانه را به همراه داشته است. این شرایط جایگاه حسین فرکی سرمربی پیکان را هم متزلزل‌تر از گذشته کرده، ولی هنوز تغییری در کادر فنی این تیم ایجاد نشده است.

مسئولان باشگاه پیکان در انتظار استعفای فرکی هستند تا در این شرایط بابت جدایی این مربی از لحاظ مالی ضرر نکنند. پیکانی‌ها در صورت اخراج فرکی باید حق و حقوق این مربی و دستیارانش را بپردازند و در این شرایط مسئولان باشگاه این انتظار را دارند که فرکی با نتایج ضعیفی که گرفته است، خودش استعفا دهد. این اتفاق هنوز رخ نداده و سرمربی پیکان روز گذشته هم در مورد استعفا دادن، صحبت‌های روشنی را با خبرنگاران انجام نداد. باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه اتفاقاتی در پیکان رخ خواهد داد.


1984

35 نظر