سرمربی ریوآوه:می ‌دانم تیم‌های انگلیسی دنبال طارمی هستند

سرمربی ریوآوه:می ‌دانم تیم‌های انگلیسی دنبال طارمی هستند

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال ریو آوه پرتغال تایید کرد مهاجم ایرانی‌اش در رادار استون‌ویلا قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، از چند روز قبل بحث حضور احتمالی مهدی طارمی  در تیم استون‌‌ویلا انگلیس مطرح است و در این باره «کارلوس کارواخال» سرمربی ریو آوه خبر را تایید کرد. او گفت که چند تیم انگلیسی در حال بررسی عملکرد این مهاجم هستند.

کارواخال اظهار داشت: طارمی مهاجم تیم ملی ایران است. او را خوب می‌‌شناسم.چون مربی تیم ایران،‌کارلوس کی‌روش بود و از این بابت مرتب اخبار فوتبال ایران را پیگیری می‌کردم. از بازی او خوشم می‌آید و گمان می‌کنم بازیکنی با ارزش است. مدت‌ها در ایران بازی کرده و فصل گذشته هم در قطر بازی کرد. سال گذشته یک فصل در قطر بودم و بازی او را زیر نظر گرفتم و از عملکردش لذت بردم. انتظار نداشتم او را به ریو آوه بیاید. چون میان پیشنهاد ریو آوه به او و درآمدش در قطر، فاصله زیادی بود. با این حال به او اطمینان خاطر دادم. او نیز شخصیت‌ خوبش را نشان داد و مشخص کرد که همه چیز فقط پول نیست.چون می‌خواست توانمندی خود را در فوتبال اروپا نشان دهد. به همین خاطر چالش حضورش را در اینجا دنبال کرد.

او تصریح کرد: هیچگاه نمی‌توان بازیکنی مثل او را در ریو آوه در اختیار داشت.پس طبیعی است که اسپورتینگ ، بنفیکا و پورتو او را می‌خواهند. من فکر نمی‌کنم بلکه اطمینان دارم که تیم‌های انگلیسی هم او را مد نظر دارند.او فوتبالیست خوب و با سرعتی است. با سر خوب کار می‌کند و مقابل خط دفاع حریف،‌ مهار توپ خیلی خوبی  دارد.از نظر تایمینگ عالی است. گل هم زیاد می زند و ارزشمند است.

7413

199 نظر