رحمانی: باید در نیم‌فصل دوم پیکان را از پایین جدول جدا کنیم

رحمانی: باید در نیم‌فصل دوم پیکان را از پایین جدول جدا کنیم

پایگاه خبری فوتبالی-  بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم و باید با تلاش بیشتر نتایج نیم‌فصل او را جبران کنیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، ماهان رحمانی  در خصوص آغاز نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم و بازی روز شنبه تیم‌های فوتبال پیکان و نساجی مازندران اظهار داشت: ما برای نیم‌فصل دوم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. همه بازیکنان در حال حاضر از نظر فنی و روحی آماده شروع مسابقات هستند و امیدوارم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: بازی با نساجی هم خیلی سخت است. آنها تیم پرمهره‌ای هستند و فوتبال باکیفیتی ارائه می‌کنند، ولی ما به این ۳ امتیاز نیاز داریم. خصوصا اینکه بازی در خانه ما برگزار می‌شود، باید هرطور شده به پیروزی برسیم تا وضعیت تیم را در جدول بهتر کنیم. در نیم‌فصل اول علی‌رغم فوتبال خوبی که بازی می‌کردیم، نتایج مطلوبی کسب نکردیم و باید در ادامه مسابقات تیم را از پایین جدول جدا کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در پایان خاطرنشان کرد: من چند سالی است که در لیگ برتر بازی می‌کنم. همیشه نیم‌فصل‌های دوم خیلی سخت بوده و از این به بعد هم خواهد بود. ما دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم و باید با تلاش بیشتر نتایج نیم‌فصل اول را جبران کنیم و پیکان را از پایین جدول جدا کنیم.

7413

15 نظر