ساخت 16 هتل شناور در قطر برای میزبانی جام جهانی 2022

ساخت 16 هتل شناور در قطر برای میزبانی جام جهانی 2022

پایگاه خبری فوتبالی – قطر برای هواداران حاضر در جام جهانی 2022 ، هتل های شناور تاسیس می کند.

به گزارش فوتبالی، مسئولان برگزاری جام جهانی قطر به دنبال پیدا کردن بهترین راهکارهای مهم برای میزبانی از یک میلیون هوادار در جام جهانی قطر در نوامبر 2022 هستند.

شانزده هتل مشابه با 72 متر طول و 16 متر عرض در سواحل جزایر قطیفان شمالی با قابلیت میزبانی 101 مهمان برای هر هتل می توانند میزبان 1616 نفر باشند. این ساختمان که انرژی خود را از خورشید تامین خواهد کرد، به ورزشگاه بین المللی اوسیل که میزبان بازی های افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی خواهد بود، خیلی نزدیک است.

جام جهانی 2022

دو ماه پیش نیز اعلام شده بود که در حین برگزاری مسابقات دو کشتی کروز با چهار هزار اتاق قرار است که در طول مسابقات جام جهانی، میزبان مهمانان باشد. 

همچنین اتوبوس ها قرار است که هواداران را از هتل های مختلف به ایستگاه های مترو منتقل کنند تا از ان جا به هشت استادیوم میزبان جام جهانی منتقل شوند. 

جام جهانی 2022

قطر کوچک ترین کشور تاریخ از نظر میزبانی جام جهانی است که همین قضیه چالشی جدی را برای میزبانی از 32 تیم حاضر در جام جهانی و هوادارانش ایجاد خواهد کرد. این کشور در نظر دارد که چهل هزار نفر از هواداران را در هتل های شناور و کشتی ها مستقر کند. چادر زدن در صحراهای نزدیک استادیوم ها یکی دیگر از راهکارهاست هر چند که برگزار کنندگان قول دادند که برای همه جا پیدا خواهد شد. 

هر چند که نوشیدنی های الکلی در برخی از بخش های قطر ممنوع هستند اما قرار است که در محل های مشخص شده برای هواداران، آزاد باشند. 

204 نظر