مخالفت اصفهانی‌ها با حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی فوتبال؟

مخالفت اصفهانی‌ها با حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی فوتبال؟

پایگاه خبری فوتبالی- امیر قلعه‌نویی شخصا تمایل دارد سرمربی تیم ملی ایران شود، اما این تمایل در سپاهانی‌ها دیده نمی‌شود.  

به گزارش فوتبالی، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در تازه‎‌ترین مصاحبه خود، صراحتا اعلام کرد که اگر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود، آنها ضرر می‌کنند. این جمله نشان از نارضایتی مدیران اصفهانی در خصوص قرار گرفتن نام سرمربی تیم‌شان در جمع گزینه‌های هدایت تیم ملی است.

قلعه‌نویی، اما نمی‌خواهد این فرصت طلایی را از دست بدهد. برای یک مربی ایرانی مثل علی دایی یا امیر قلعه‌نویی همیشه چنین فرصت‎‌هایی فراهم نمی‌شود که شانس نشستن روی نیمکت تیم ملی را داشته باشند و امیر هم این مسئله را تشخیص داده که اگر این روز‌ها نتواند هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد شاید بلیتش برای چند سال دیگر هم بسوزد.

این در حالی است که شنیده می‌شود انتخاب اول هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، علی دایی است و اگر او مورد تایید نهایی قرار بگیرد، به صورت خودکار، قلعه‌نویی شانسی برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ندارد، اما در غیر این صورت، باید قلعه‌نویی را سرمربی تیم ملی فوتبال بدانیم.

همچنین گفته می‌شود مسئولان فدراسیون فوتبال برای جلوگیری از درگیری با سایر باشگاه‌ها اصلا دوست ندارند فردی که خودش تیم دارد را روی نیمکت تیم ملی بنشانند، چون هر اتفاق بدی که برای باشگاه مدنظر رخ دهد، تبعات سنگینی برای مسئولان تصمیم‌گیرنده در پی دارد.
9697

115 نظر