رحمانی: اگر بگویم نگران نیستم، دروغ گفته‌ام/ تیم ملی نباید کی‌روش را از دست می‌داد

رحمانی: اگر بگویم نگران نیستم، دروغ گفته‌ام/ تیم ملی نباید کی‌روش را از دست می‌داد

پایگاه خبری فوتبالی- بختیار رحمانی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که رفتن کارلوس کی‌روش شرایط تیم ملی را بهم ریخت.

به گزارش فوتبالی، بختیار رحمانی در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان در آستانه شروع نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و خوشبختانه بازیکنی از تیم ما جدا نشد. این درست است که بازیکنی هنوز جذب نکردیم، ولی جای شکرش باقی است که بازیکنی را هم از دست ندادیم. در بازی اول هم کار سختی برابر نفت مسجدسلیمان داریم، ولی امیدوارم روند صعودی‌مان را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا صنعت نفت می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند؟»، تأکید کرد: رقابت در بالای جدول فشرده و سخت است و هیچ چیز در مورد قهرمانی یا کسب سهمیه قابل پیش‌بینی نیست. شرایط ما هم با خیلی از تیم‌ها که هزینه‌های هنگفت کرده‌اند قابل قیاس نیست، ولی تلاش می‌کنیم تا بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم و شانس خودمان را برای کسب سهمیه امتحان می‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت درباره کار کردن با دراگان اسکوچیچ و اینکه فرصت کمی برای بازی در تیمش پیدا کرده است، اظهار داشت: من دراگان را دوست دارم و خوشحالم که با این مربی کار می‌کنم. اگر بگویم نگران نیستم، دروغ گفته‌ام. طبیعتاً دوست دارم بازی کنم، ولی همه چیز به تصمیم سرمربی مربوط می‌شود. من فقط وظیفه دارم خوب تمرین کنم و امیدوارم شرایط تغییر کند.

رحمانی در مورد وضعیت فعلی تیم ملی و اینکه شاید بعد از 9 سال دوباره یک مربی ایرانی هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد، تصریح کرد: شرایط تیم ملی بعد از جدایی کی‌روش به‌هم ریخت. خیلی‌ها فکر می‌کردند بعد از رفتن این مربی اتفاقی رخ نمی‌دهد، ولی ما در نتیجه‌گیری دچار مشکل شدیم. تیم ملی نباید کی‌روش را از دست می‌داد، ولی به‌هرحال این تغییر ایجاد شد. حالا هم امیدوارم یک انتخاب خوب انجام شود و تیم ملی نتایج خوبی کسب کند.

7655

236 نظر