شیعی: نمی‌توانم به کارم ادامه دهم

شیعی: نمی‌توانم به کارم ادامه دهم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پیکان گفت:درمورد گزینه‌های تیم ملی باید بگویم که همان نفرات قبلی همچنان مدنظر ما هستند و اولویت‌مان هم استفاده از مربیان داخلی است. 

به گزارش فوتبالی، محمود شیعی درمورد اینکه گفته می‌شود از سمت خود در باشگاه پیکان استعفا کرده است، اظهار داشت: این موضوع مربوط به یک ماه قبل است، اما هنوز تایید نشده است. من برای این کار دلایل مختلفی داشتم که مهمترین آن موضوع سلامتی‌ام بود. 

وی ادامه داد: بعد از عمل جراحی سنگینی که داشتم دکتر به من توصیه کرد که دیگر به کارم ادامه ندهم. با شرایطی که ستون فقراتم داشت واقعاً ادامه کار هم برایم ممکن نبود. درد زیادی تحمل می‌کردم و شب‌ها چند بار با درد از خواب بیدار می‌شدم. دکتر به من گفته بود که با عمل جراحی سنگینی که داشتم چند سال از عمرم کم شده و باید به فکر خودم باشم.

مدیرعامل باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: دکتر به من گفت که خودم را دوست ندارم که کارم را کنار نمی‌گذارم. موضوع دیگری که وجود داشت این بود که سنوات من پر شده است و باید به فکر بازنشستگی باشم. بعد از بازنشستگی قطعاً شرایط برای من بهتر خواهد شد. در مجموع دلیل اول بحث سلامتی و موضوع دوم بازنشستگی‌ام بود که باعث شد حدود یک ماه قبل از سمت خودم کناره‌گیری کنم.

شیعی افزود: در همان مقطع که من درگیر بیماری‌ام بودم، تغییراتی هم در مدیریت باشگاه پیکان ایجاد شد. من هیچ مشکلی با تیم مدیریتی جدید باشگاه پیکان ندارم؛ همه افرادی که آمده‌اند از دوستان من هستند و باتجربه بالای خود برنامه‌ها را به درستی اجرا می‌کنند. تک تک نفرات خوب و مسئولیت پذیر هستند، اما من واقعاً به دلیل شرایط جسمی‌ام استعفا کردم. پس از آن چندین جلسه هم برگزار کردیم و حالا منتظر تایید استعفایم هستم.

وی درخصوص وضعیتش در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: چون شخص حقوقی هستم در هیأت رئیسه هم حضور دارم، اما واقعاً دوستان در آن مجموعه هر تصمیمی که بگیرند به آن احترام می‌گذارم. مهم نیست که چه سرنوشتی در هیأت رئیسه در انتظار من است. من از فدراسیون پولی بابت کاری که انجام می‌دهم نمی‌گیرم، چون معتقدم دینی به مملکتم دارم که باید ادا کنم. قطعاً بعدها درمورد مدیریت من قضاوت خواهد شد و همه متوجه اقداماتی که کرده‌ام، خواهند شد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اگر قرار باشد من پول بگیرم یا فقط سفر بروم و کار کنم که هنر نکرده‌ام. دنبال وضعیت خودم در هیأت رئیسه فدراسیون نرفته‌ام و قطعاً تا زمانی که دوستان بخواهند به کارم ادامه می‌دهم. در نهایت هر تصمیمی هم گرفته شود به آن احترام خواهم گذاشت. دکترم گفت که چند سال از عمرم کم شده و فکر می‌کنم هیچ چیز ارزش ندارد که بخواهیم زندگی و سلامتی‌مان را به خطر بیاندازیم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد انتخاب سرمربی تیم ملی، تصریح کرد: قرار بود بهاروند با گزینه‌های مدنظر مذاکره کرده و در نهایت گزارشی به ما بدهد که هنوز این اتفاق رخ نداده است. در انتظار برگزاری جلسه با بهاروند هستیم تا تصمیم‌گیری شود.

شیعی درمورد اینکه گفته می‌شود دایی و قلعه‌نویی گزینه‌های مدنظر فدراسیون هستند، اظهار داشت: درمورد گزینه‌ها باید بگویم که همان نفرات قبلی همچنان گزینه‌های ما هستند. اولویت‌مان هم استفاده از مربیان داخلی است.9697

23 نظر