تصمیم جالب امباپه که دنیای فوتبال را تحت تاثیر قرار داد

تصمیم جالب امباپه که دنیای فوتبال را تحت تاثیر قرار داد

پایگاه خبری فوتبالی - کیلیان امباپه ستاره فرانسوی نه تنها از نظر فوتبالی بلکه از نظر شخصیتی نیز پیشرفت می کند. این مهاجم جوان در پیروزی اخیر پی اس جی مقابل موناکو دو گل زد تا با 13 گل دومین گلزن برتر لیگ فرانسه شود آن هم در حالی که بخش قابل توجهی از شروع فصل را به علت مصدومیت از دست داده بود.

به گزارش فوتبالی، اما به نظر می رسد که اهمیت امباپه برای پی اس جی خیلی فراتر از گلهایش است و نقش یک رهبر را هم در رختکن پذیرفته است.در بازی پی اس جی و موناکو زمانی که تیم پاریسی با نتیجه یک بر صفر جلو بود، داور یک پنالتی به سود امباپه و یارانش گرفت. امباپه توپ را برداشت و خیلی ها فکر می کردند که می خواهد گل دوم را بزند اما او توپ را به نیمار داد تا مهاجم برزیلی هم گل بزند. بدین ترتیب امباپه قید هت تریک را زد تا بتواند اتحاد تیمی را حفظ کند و هم تیمی اش هم بتواند گل بزند.

این در حالیست که در سالهای اخیر بحث پنالتی زدن در پی اس جی تبدیل به یک معضل بزرگ شده بود. دو سال پیش در حالی که کاوانی پنالتی زن اول تیم بود، آلوز توپ را به نیمار داد تا هموطنش پنالتی را بزند. اما به نظر می رسد که امباپه چنین حساسیتی ندارد و برایش اتحاد تیمی مهمتر از گل زدن خودش است.

241 نظر