خبر بد برای لیورپول: جام ملت‌های آفریقا در ژانویه خواهد بود

خبر بد برای لیورپول: جام ملت‌های آفریقا در ژانویه خواهد بود

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه‌های لیگ برتری، از جمله لیورپول خبر بدی را دریافت کرده‌اند. جام ملت‌های آفریقا در سال 2021 در ماه ژانویه برگزار می‌شود (زمستان سال بعد)، و به این ترتیب آنها تا شش هفته بازیکنانشان را در اختیار نخواهند داشت.

این تورنمنت در کامرون برگزار خواهد شد و قرار بود در تابستان باشد، اما به دلیل تداخل با موسم باران، تصمیم بر این شد که در زمستان انجام شود. بازی‌ها در ژانویه و فوریه 2021 برگزار خواهند شد، یعنی در میانه فصل اروپا.

این خبر بدی برای باشگاه لیگ برتر است که در ژانویه بازی‌های متعددی را برگزار می‌کنند. اما اوضاع برای لیورپول اصلا خوب نخواهد بود، چرا که آنها احتمالا سه بازیکن اصلی‌شان را به این رقابت‌ها می‌فرستند: محمد صلاح، سادیو مانه، و نبی کیتا.

آرسنال هم پیر امریک اوبامیانگ و نیکولاس په‌په را احتمالا در اختیار نخواهد داشت. منچستر سیتی هم در صورت صعود الجزایر باید بدون ریاض محرز بازی کند.

ویلفرید زاها، سرژ اوریه و ویلفرید اندیدی دیگر بازیکنان لیگ برتر هستند که احتمال حضورشان در این رقابت‌ها وجود دارد. اشرف حکیمی، آندره اونانا، و فرانک کسیه هم شاید دیدارهای مهم تیمشان را از دست بدهند.

8444

242 نظر