ماجرای بازیکنی که با روش نخ‌نما دنبال رضایتنامه بود/ چرا خبر اخراج آل‌کثیر از نفت رسانه‌ای شد؟

ماجرای بازیکنی که با روش نخ‌نما دنبال رضایتنامه بود/ چرا خبر اخراج آل‌کثیر از نفت رسانه‌ای شد؟

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در نیم فصل اول آقای گل شد چند روزی است که در تمرینات تیم آبادانی حاضر نمی‌شود.

به گزارش فوتبالی، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه عیسی آل کثیر در تمرینات با دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان درگیری لفظی پیدا کرده و همین باعث شده تا سرمربی تیم او را به باشگاه واگذار کند.

انتشار چنین خبری آن هم در روزی که دیگر نقل و انتقالات تمام شده است چه سودی می تواند برای بازیکنی که دنبال رضایتنامه بوده و خواهان جدایی از نفت آبادان بود داشت؟

عیسی آل کثیر بعد از اینکه در تعطیلات نیم فصل با پیشنهاداتی از سوی دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس روبرو شد تقریبا هر روز در باشگاه نفت آبادان حاضر می شد تا بتواند رضایتنامه خود را بگیرد و به یکی از دو پیشنهادش پاسخ دهد اما باشگاه نفت آبادان که امسال با مشکلات مالی جدی روبرو شده است و توانایی خرید بازیکن به جای آل کثیر را نداشت به هیچ عنوان حاضر نشد رضایتنامه مهاجمش را حتی با رقم بالا صادر کند.

باشگاه نفت آبادان برای این موضوع دلیل قانع کننده فنی داشت. آنها بارها به آل کثیر اعلام کردند حتی اگر باشگاه های خواهانش پول خوبی هم بدهند بازیکنی موجود نیست که بتوانند جایگزین او کنند. 

اسکوچیچ حتی در چند نوبت به بازیکن تیمش متذکر می شود آیا باشگاه های پرسپولیس و تراکتور حاضر می شوند یکی از مهاجمان خوب خود را به جای خودت به نفت آبادان بدهند؟ 

آل کثیر که با شروع تمرینات زمستانی در چند جلسه در تمرینات شرکت کرد وقتی متوجه می شود باشگاه به هیچ قیمتی حاضر به صدور رضایتنامه نیست اعلام می کند که دیگر در تمرینات شرکت نمی کند. 

این بازیکن چند روزی است که در تمرینات حاضر نمی شود و این درحالیست که نقل و انتقالات هم تمام شده و دیگر فرصتی برای حضور در تیم های دیگر را ندارد. 

گفته می شود شاید این بازیکن امروز در تمرینات حاضر شود. باشگاه نفت آبادان با توجه به شرایط مالی که داشت و همچنین با توجه به اینکه کار باشگاه برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی سخت تر است بازیکن جدیدی به جمع خود اضافه نکرد و اجازه جدایی بازیکنانش را هم نداد.

7655

125 نظر