مسیگر: راضی نیستیم که با شهر خودرو بازی کنیم/ بحث ما با ماهینی بر سر نحوه پرداخت مبلغ قرارداد است

مسیگر: راضی نیستیم که با شهر خودرو بازی کنیم/ بحث ما با ماهینی بر سر نحوه پرداخت مبلغ قرارداد است

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از اعتراض این باشگاه به زمان دیدار شاگردان میشو کریستیچویچ با تیم فوتبال شهر خودرو خبر داد.

به گزارش فوتبالی،سعید مسیگر در گفت‌وگویی درباره اعتراض باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به سازمان لیگ درخصوص زمان برگزاری دیدار تیم فوتبال این باشگاه با شهر خودرو در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: نامه اعتراضی خود را ارسال کردیم. چون بازیکنایی که جذب کردیم، حدوداً یک هفته است که به تیم اضافه شده‌اند و به همین خاطر راضی نیستیم که روز جمعه با شهر خودرو بازی کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا درصورت عدم موافقت با تغییر زمان مسابقه، شاگردان میشو کریستیچویچ به مصاف شهر خودرو می‌روند یا خیر، تصریح کرد: اگر زمان این دیدار تغییر نکند، تابع قانون خواهیم بود، اما امیدوارم قانون برای همه یکسان باشد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درخصوص جذب بازیکنان مورد نظر سرمربی کروات خاطرنشان کرد: تقریباً در پُست‌هایی که به بازیکن نیاز داشتیم، بازیکن گرفتیم و باید ببینیم این بازیکنان در کار تیمی، چه عملکردی خواهند داشت. خودم احساس خوبی دارم و فکر می‌کنم تکان خوبی بخوریم.

مسیگر درباره جذب حسین ماهینی و نیز جذب بازیکن خارجی به تسنیم گفت: با ماهینی مذاکراتی داشتیم که تکلیف او امروز (چهارشنبه) قطعی خواهد شد.

وی در این باره که آیا مدیران باشگاه بر سر مسائل مالی، به نقطه مشترکی با کاپیتان پیشین پرسپولیس رسیده‌اند یا خیر، اظهار داشت: بله، اما بحث ما بر سر نحوه پرداخت مبلغ قرارداد است.

765527 نظر