نایکی اسپانسر رسمی لباس‌های لیورپول شد

نایکی اسپانسر رسمی لباس‌های لیورپول شد

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه لیورپول رسما اعلام کرد که شرکت معروف نایکی از فصل 21 - 2020 اسپانسر و تهیه کننده لباس های این تیم خواهد بود. 

به گزارش فوتبالی، همکاری چندین ساله باشگاه لیورپول با این شرکت تولید لباس و کفش ورزشی از تاریخ 1 ژوئن تابستان آینده آغاز خواهد شد و همزمان با انتقال به کمپ جدید تمرینی است. مدیر تبلیغات لیورپول با ابراز خوشحالی از اعلام این خبر گفت: " لباس نمادین ما بخشی کلیدی از تاریخ و هویت ماست. ما ورود نایکی به خانواده لیورپول را به عنوان تهیه کننده جدید لباس های این تیم تبریک می گوییم و انتظار داریم که آنها بخشی باورنکردنی از این باشگاه در خانه و در تمام دنیا باشند تا بتوانیم پایگاه های هواداری خودمان را وسعت ببخشیم. نایکی به عنوان یک برند بلندپروازی و رشد ما را نشان می دهد و ما می خواهیم با همکاری آنها محصولات جدید و جذابی را به هواداران معرفی کنیم. " 

لیورپول از سال 2015 با شرکت نیوبالانس همکاری می کرد و در ماه های اخیر درگیر یک پرونده حقوقی با این شرکت شده بود. نیوبالانس مدعی بود که لیورپول مفاد قرارداد خود با این شرکت را زیر با مذاکره با شرکت نایکی زیر پا گذاشته و آنها نیز می توانند سالانه 30 میلیون پوند مانند این شرکت به لیورپول پرداخت کنند تا قرارداد خود را با این تیم حفظ کنند. اما لیورپول موفق شد در این پرونده حقوقی پیروز شود. 

1070